בלוגים

נבחרת הכותבים של 'פורמולה 1 – האתר הישראלי' היא בעלת ידע וניסיון רב-שנים במרוצי פורמולה 1 בפרט, וספורט מוטורי בכלל. באמצעות הטורים האישיים שהם כותבים ננסה להציע נקודת מבט קצת שונה על אירועים שונים שהתרחשו בעבר, המתרחשים בהווה, או שצפויים להתרחש בעתיד.

אף אחד על F1 / ניר יוגב
ניר יוגבבן 42, נשוי פלוס שלושה, מנהל בדיקות תוכנה (QA Manager) במקצועו. ניר הוא חובב ספורט מוטורי מושבע, בעיקר של מרוצי מסלול במכוניות פתוחות (Open-Wheel). אהבתו של ניר לספורט מוטורי החלה עוד בילדותו, כפי שהוא מעיד על עצמו: "השנה היא 1973(?). אני משחק במכונית מרוץ צעצוע. העניין הזה של הכנפיים שיש לה בשני הקצוות לא ברור לי, ואני שואל את אבא. אבא מסביר שזה עוזר למכונית להיצמד לקרקע, ולי לא ברור איך כנף שעוזרת לעוף יכולה להצמיד לקרקע. אבל כל זה לא חשוב ? הזרע נזרע…".

ניר ידוע בדעותיו הנחרצות ובסגנון כתיבה חריף ונוקב. ניסיונו רב השנים כאוהד מושבע של פורמולה אחת הקנה לו ידע רב בו הוא משתמש כדי לזהות מגמות ולנתח אירועים, הן בזמן אמת והן במבט לאחור ו/או לעתיד, מנקודת מבט בלתי-שגרתית בעליל.

אוטו-דידקט / דובי מילר
דובי מילרבן 42, נשוי פלוס שלושה, מחנך בקריית-חינוך "דרור" ומורה להיסטוריה, פעיל בספורט המוטורי הישראלי מאז 1984. דובי החל את דרכו כמרשל במרוצי הראלי-קרוס באשקלון. בתחילת שנות ה-90 התחרה בקארטינג ארבע פעימות ושתי פעימות באליפות ישראל בפורמולה ימאהה. בחמש השנים האחרונות מתחרה כנווט במרוצי ראלי בישראל.

דובי הוא היסטוריון ספורט מוטורי. הוא עוסק בעיקר במחקר של ספורט מוטורי בשנות ה-30, בתקופה הנאצית, וגם בהיסטוריה של הספורט המוטורי הישראלי. הוא כותב בלוג פעיל בנושא זה, ובימים אלה שוקד גם על כתיבת ספר. בעבר כתב במגזין "אוטו" ואף היה לפרשן ערוץ הספורט באליפות גרמניה למרוצי סאלון. בשנתיים האחרונות שימש כפרשן הערוץ הראשון בראלי וכותב טור קבוע במגזין "הגה".