באטון בדרך למקלארן?

קבוצת מקלארן אישרה דיווחים שהתפרסמו בתקשורת הבריטית, לפיהם ביקר ג'נסון באטון ביום שישי האחרון במפעלי קבוצת מקלארן. המשא ומתן שמנהל אלוף העולם הטרי עם ברון עלה על שרטון, בשל מחלוקת על שכרו של הנהג. באטון הסכים לקיצוץ גדול במשכורתו בתחילת העונה, כשמצבה הכלכלי של הקבוצה בפרט ומעמדה בכלל היו רעועים, אך כעת, משזכתה בשני התארים והיא עומדת להירכש על ידי מרצדס, חש כי מגיע לו יותר.
?

על פי דיווחים שונים, ברון הציעה לבאטון אפשרות להתקשר עם ספונסרים באופן פרטי, במקום תוספת שכר, אך לטענת מנהלו האישי, כך היה מאז ומתמיד ולפיכך אין בהצעה ממש. גישתה של ברון במשא ומתן עם באטון עשויה להעיד על האופן שבו היא רואה את כישוריו של הנהג, הן בפני עצמו והן ביחס לנהגים זמינים אחרים.
?

הספקולציות לגבי הביקור במפעלי מקלארן הן בעלות משנה תוקף לאור העובדה שבאטון שב לבריטניה עוד באותו היום (שישי), לאחר שבילה בחופשה ביפן. עם זאת, הנהלת מקלארן אישרה כי גם צוות מטעמו של הנהג קימי רייקונן ביקר במפעלי הקבוצה. ייתכן כי בדרך זו שואפת מקלארן להביא את קימי רייקונן להזדרז בקבלת החלטה לגבי עתידו, ומנגד – הדבר יסייע לבאטון לבסס את עמדתו במשא ומתן עם ברון.
?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>