קרב צמוד על האליפות

אין ספק שהאליפות של 2014 תהיה של אחד הנהגים מקבוצת מרצדס. אבל מי זה יהיה? רוזברג או המילטון? אחרי המירוץ אתמול בגרמניה בו חצינו את מחצית העונה, רוזברג מוביל בפער של 14 נקודות. בהתחשב בעובדה שעל ניצחון מקבלים 25 נקודות ובמירוץ האחרון ניקוד כפול הפער הזה כרגע זניח. להמילטון חמישה ניצחונות, לרוזברג רק ארבעה.

על פניו נראה שהמילטון טיפה יותר מהיר ורוזברג טיפה יותר יציב. יותר חשוב אלילת המזל נמצאת יותר עם רוזברג כרגע. נהגים אחרים הם כרגע לא פונקציה ואין אף נהג שיכול לאיים על הצמד ולקטוף את המקום הראשון. כדי שזה יקרה צריך לקרות אחד משני הדברים הבאים:

1) גשם – בהחלט סביר. מה שיכול לטרוף את הקלפים באחד המירוצים ולהביא נהג לא מצופה אל המקום הראשון. המילטון דרך אגב נוהג מעולה על מסלול רטוב.
2) פיתוח טכנולוגי שיסגור את הפער. לא סביר. נראה שמקלארן, פרארי ורד בול כבר חושבות על העונה הבאה. וויליאמס קרובה, אבל לא מספיק כדי לסגור את הפער.

מה שמותיר אותנו עם 2 נהגים כמעט שווים עם איכויות שונות ומכונית שווה. מישהו אמר פרוסט סנה? אולי אבל בגירסה מוקטנת.

ההימור שלנו? המילטון בפעם השניה.

תגובה אחת על הפוסט “קרב צמוד על האליפות

  1. נראה שמרצדס מתקשה במסלול קר מאוד וחם מאוד אבל קצת קשה לשפוט על סמך מה שהיה היום. מצד אחד רוזברג היה איטי כמו צב בסטינט השני (סליקס) אבל המילטון די טס.
    חוצמזה שהיה מרוץ מרתק!
    ריקארדו נותן שואו כמעט בכל מרוץ – אין ספק שהוא המלפפון הלוהט הבא.

    האתר הזה מתחיל להירדם קצת. אמנם פרארי לא מככבת (להוציא את היום) ומקלארן די על הקרשים אבל העונה די מלהיבה. חבל שלא שומעים אתכם (הפורום צובר קורוזיה עוד מהגשם של סילברסטון).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>