המילטון מנצח בפעם השלישית ברציפות

לואיס המילטון השיג היום בסין את הניצחון השלישי שלו העונה והשלישי ברציפות. זו הפעם הראשונה בקריירה של המילטון שהוא משיג שלושה ניצחונות ברצף ולמען האמת הוא לא נאלץ לעבוד קשה כלל היום. מכיוון שרוזברג התקשה בזינוק לא היה מי שיאיים על הניצחון והמילטון פשוט שייט ללא איום ממשי מאחור.

אלונסו כרגיל סחט את המכונית עד הסוף אבל הוא לא יכל לעמוד מול רוזברג שהגיח מאחור ועקף אותו בקלילות. אלונסו סיים שלישי ועוד עונה נראית עבודה עבור הפנומן הספרדי שמבזבז את כישרונו במכוניות טובות אבל לא מספיק טובות לאליפות.

בעקבות ה 1-2 של מרצדס רוזרבג עדיין מוביל בארבע נקודות על המילטון ונראה שהעונה הולכת להיות מאבק בן שניהם. כרגע המילטון נראה מהיר יותר ובשל יותר לאליפות. רוזברג חייב להשתפר אם הוא רוצה להוות איום על האליפות.

כדי להמחיש כמה השליטה של מרצדס מוחלטת אחרי ארבעה מירוצים, יש להם 154 נקודות בעוד רד בול במקום השני עם 57 בלבד. מדהים.

ווטל שוב הפסיד לריקארדו ושניהם סיימו במקומות 4-5. הוקלנברג מפורס אינדיאה סיים שישי לפני בואטס מווייליאמס. מאסה פתח חזק ונראה כמתמודד ראוי על המקום החמישי לפני שהקבוצה דפקה לו את המירוץ עם עצירה איטית של דקה(!) בעקבות בלבול בצמיגים.

רייקונן ממשיך לא להרשים במדי האדומים כשסיים שמיני לפני פרז וקויאט שסוגרים את הרשימה. מקלארן כלל לא הצליחה להיכנס לעשירייה הראשונה.

היה זה מירוץ נטול אירועים מיוחדים. העונה עוברת לאירופה. נקווה שאיזו קבוצה תוכל לתת מאבק למרצדס. אחרת צפוי שעמומון עד סוף השנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>