רוזברג שולט במלבורן

הייתה זו פתיחה חלומית עבור הנהג הגרמני של מרצדס. זינוק מצוין ועקיפה נפלאה על ריקארדו והמילטון ומשם אל עבר האופק לניצחון ראשון העונה מבלי להסתכל פעם אחת לאחור. הדומיננטיות שלו היתה כה חזקה שהוא סיים ב 24 שניות לפני ריקארדו למרות מכונית בטיחות שהוזנקה במהלך המירוץ.

לרוזברג גם לא היה מאבק מצד בן זוגו לקבוצה מכיוון שהמילטון נאלץ לפרוש מהמירוץ בהקפה הרביעית בעקבות צילנדר פגום. גם אלוף העולם ווטל זינק גרוע ופרש הקפה אחת מאוחר יותר מלואיס בעקבות בעיה במנוע. אבל הגיבור המקומי דניאל ריקארדו פיצה על זה במקום שני נפלא עבור הקבוצה.

גם נהגי מקלארן הרשימו שהנהג הדני החדש מאגנוסן סיים שלישי ובאטן הצליח לפלס את דרכו מאחור אל המקום הרביעי. מירוץ מאכזב מאד עבור אלונסו שהסתפק במקום החמישי ולאורך כל המירוץ לא יכל לעקוף ורייקונן שהסתפק במקום השמיני.

אין ספק שכוכב המירוץ היה בואטס מוויליאמס שסיים שישי תוך כדי עקיפות נאות ורק חוסר מזל מנע ממנו לסיים גבוה יותר. בניסיון עקיפה על אלונסו הוא שיפשף את הקיר ואיבד גלגל ונאלץ לחזור לפיט על 3 גלגלים. זה גם מה שהקפיץ את מכונית הבטיחות. מאסה הנהג השני של וויליאמס נפגע בתאונה בזינוק ולא השתתף כלל.

למעט הזינוק הדרמטי והעקיפות של בוטאס היה זה מירוץ חסר אירועים כרגיל למסלול באוסטרליה. החוקים החדשים שינו את מאזן הכוחות אבל בסך הכל המירוץ נראה אותו דבר כמו שנה שעברה. מעט עקיפות ובעיקר בעזרת ה DRS.

כל זה לא איכפת כמובן לניקו רוזרבג שחגג בסיום

תגובה אחת על הפוסט “רוזברג שולט במלבורן

  1. ריקרדו נפסל… צריכת דלק לא חוקית (גבוהה מהמותר).
    כולם עולים מקום…
    איזה באלגן של מירוץ :)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>