רייקונן בפרארי זה טוב לאוהדים

העונה האחרונה המוצלחת באמת שהיתה לנו בפורמולה 1 הייתה ב 2007. למי שלא זוכר שלושה נהגים הגיעו למירוץ האחרון עם סיכוי לזכות באליפות ורייקונן לקחת את הקופה. אבל לא בגלל זה היא הייתה באמת מוצלחת אלה בגלל שלאורך כל השנה היה לנו מאבק ראש בראש בן שני נהגים שווים ברמתם עם אגו מפה ועד ספא.

הציוות של אלונסו והמילטון יצר כל כך הרבה ניצוצות וקרבות שיכולים להכיל עשור שלם. אמנם זה נהפך מכוער עם השמצות, הלשנות ובתי משפט אבל הבסיס היה נהדר. שני נהגים, ראש בראש עם מכונית שווה שכל אחד חושב שהוא יותר טוב.

מאז שנפרדו דרכם של הספרדי והבריטי אין לנו את זה. יש או נהג דומיננטי מול נהג אנמי (רד בול, פרארי) או נהגים שווים ברמתם פחות או יותר אבל בלי אגו מטורף (המילטון, באטן, רוזברג).

אבל אם הודעת פרארי על חזרתו של הבן האובד רייקונן צפוי לנו שנה הבאה מאבק מרתק. קימי לא סופר אף אחד ממטר. קימי לא יעבוד בשביל אלונסו ובטח ובטח אלונסו לא יעבוד בשביל קימי. כל מקצה אימונים, כל מקצה דירוג ובטח המירוצים יהפכו לזירת קרב מרה בינהם להוכיח מי מספר 1 בקבוצה.

ההימור שלי? יהיה חם. וזה בדיוק מה שחסר בסבב בשנים האחרונות שנהפך להיות פלסטיק בדיוק כמו האלוף שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>