אלונסו מנצח מהמקום החמישי בברצלונה

והעיר ברסה צהלה ושמחה. אחרי שאתמול הבטיחה קבוצת הכדורגל את האליפות בליגה, עלה היום נהג ספרדי על המסלול, זינק מהמקום החמישי ולא ראה כלום מלפניו עד שלא חצה את קו הסיום במקום הראשון. ניצחון אדיר לפרנדדו אלונסו. כבר בזינוק אלונסו טיפס אל המקום השלישי. אלונסו עצר הקפה אחת לפני ווטל שהיה במקום השני וזה הספיק כדי לעקוף אותו ואת רוזברג אל המקום הראשון. משם הדרך לניצחון הייתה קלה.

במהלך המירוץ הסתבר שקימי רייקונן הוא היחיד שיכול להוות איום עבור פעמיים אלוף העולם אבל גם זה היה איום קטן ולא משמעותי. פליפה מאסה ביום מרשים עבור הקבוצה האיטלקית סיים שלישי אחרי הפיני ומראה סימנים קלים של חזרה לחיים. הוא לא ברמה של אלונסו והוא גם לא יהיה אבל זה לא הצל החיוור של נהג שראינו בשנתיים האחרונות.

סבסטיאן ווטל הסתפק במקום הרביעי ביום פושר עבור הקבוצה עם הכנפיים ואם היה רגע אחד שווה בכל המירוץ זה היה ברגע שקימי רייקונן עקף מבחוץ את ווטל והראה לו שהוא לא ממש סופר אותו וכבוד שיחפש במקום אחר.

אבל לא היו הרבה אירועים במירוץ וזה די אויפייני לברצלונה. מרצדס שהתחילה את המירוץ מהשורה הראשונה רק הלכה והידרדרה. רוזרבג סיים שישי אחרי וובר ואילו המליטון הגדיל לעשות שסיים רק במקום ה 12. יש עוד עבודה על המכונית. בעיקר להכין אותה לימי ראשון.

די רסטה סיים שביעי לפני באטן ופרז ממקלארן וריקרדו מטורו רוסו סוגר את העשירייה.

דירוג הנהגים:
1) ווטל 89
2) רייקונן 85
3) אלונסו 72

צפוף

3 תגובות על הפוסט “אלונסו מנצח מהמקום החמישי בברצלונה

  1. בהמשך למה שכתבתי אתמול, אחד המירוצים ההזויים!
    שום שחיקה לא יכולה להסביר איך מכונית מצליחה לתת כאלה זמנים כשהיא ריקה מדלק וליפול לזמנים של כרמל-דוקס שנת 78 כשהיא מתודלקת.
    מצד שני לוטוס עם השחיקה הנמוכה ביותר עוברת עוד מרוץ עם מס? עצירות מינימלי אבל היא לא מספיק מהירה בשביל לסיים לפני הפרארי (טוב לפחות לא לפני זו שנהג יושב בה).
    העונה הזו מתחילה להיראות כמו סדרת הריאליטי ?שמור על הצמיגים – כוסומו הספורט?.

    נו טוב…לפחות מקלארן מתחילה להראות ניצוצות של תחרותיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>