19 שנים

790331529כל אחד זוכר איפה הוא היה שרצחו את רבין. זה הולך טוב להגיד בשיחות סלון "בדיוק ראיתי סרט בכבלים ואיזה חבר התקשר ואמר שירו ברבין".

אבל כמה אנשים זוכרים איפה הם היו שאירטון סנה נהרג? אני זוכר. יום לפני מותו חגגתי יום הולדת 20 ולמחרת הייתי בצבא ואבא שלי בדיוק אסף אותי משער הבסיס אי שם במרכז הארץ לי רחובות והודיעו את זה בחדשות של 17:00. הייתי בהלם.

באותה תקופה לא היו כמעט שידורים ישירים ובטח לא היו כתבות באינטרנט על כל פלוץ שנהג מוציא אבל עדיין הצלחתי לעקוב. איכשהו. האמת אני לא בדיוק זוכר איך.

לפני מותו לא אהבתי את סנה בכלל. הייתי ממחנה פרוסט עם נטיה למנסל. סנה נראה לי אגרסיבי מדי. שיעשה הכל למען ניצחון. תמיד ידעתי שהוא נהג גדול בזה לא היה ספק אבל מה לעשות אהבתי את פרוסט יותר.

הפעם הראשונה שבאמת התוודעתי אליו הייתה לפני שנתיים. כן אני יודע שזה נשמע מצחיק אבל הייתה לי טיסה ללונדון ורגע לפני ההמראה קניתי ספר בקינדל פרוסט וסנה. ספר מרתק. אז הבנתי הרבה דברים ובעיקר ששום דבר זה לא שחור ולבן.

אחר כך ראיתי את הסרט המצוין וכיום אני בעיקר מצטער שהוא נהרג כל כך מוקדם. אמנם במותו הוא שינה את הבטיחות בפורמולה 1 לנצח אבל עדיין אנחנו הפסדנו את נהג המירוצים הגדול בהיסטוריה. מאז שום דבר לא אותו דבר.

3 תגובות על הפוסט “19 שנים

  1. אני זוכר מצויין איפה הייתי. דוקא אז השידורים הישירים היו סיפור פשוט כי הם היו ביורוספורט. נכנסתי חזק לעניין בערך שנה קודם בצפיה במרוץ מונקו 93. מיד הבנתי מי הוא איירטון סנה.היום בו הוא נהרג ישאר חרוט במוחי לנצח.

  2. אני זוכר את כל הרגע בשידור. גראנד פרי זה היה גרוע בחיים. ראטצ'נברג נהרג במהלך מקצה הדירוג וגם הרבה מקראי תאונות
    אני עדיין מתגעגע לסנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>