ווטל שוב טס, הפעם במלאזיה

מירוץ שני לעונה ופול שני לווטל. שלוש פעמים אלוף העולם לא התרגש מהגשם והתנאים המשתנים וקבע זמן מצוין כשהוא מקדים את נהגי פרארי אל המקום הראשון. וכשאומרים נהגי פרארי בפעם הרביעית ברציפות פליפה מאסה מקדים את אלונסו והוא יזנק מהמקום השני אחרי הרבה מאד מירוצים שהוא השתרך מאחור.

לאור חולשת מקלארן נראה שלואיס המילטון עשה את הבחירה הנכונה כשהחליט לעזוב. המילטון במדי מרצדס החדשים סיים רביעי כשהוא מקדים את רוזברג שסיים שישי. קשיי הסתגלות אין לו. בינהם סיים מארק וובר האנמי.

המקצה האחרון התחיל גשום ותוך חמש דקות פסק הגשם והמסלול התייבש במהירות מה שגרם לזמנים להתקצר לקראת סיום המקצה. רייקונן המנצח הגדול של שבוע שעבר הימר רק הקפה אחת בלבד וסיים רק שביעי. באטן, סוטיל ופרז סוגרים את העשירייה הראשונה.

מחר במירוץ הכל פתוח במיוחד אם הגשם יבוא וילך כמו שהוא נוהג לעשות במלאזיה.

תגובה אחת על הפוסט “ווטל שוב טס, הפעם במלאזיה

  1. הרבה תלוי ועומד בסופות אחה"צ מחר במלזיה.
    הצמיגים במקצה האימונים השלישי והיבש ממש התפורורו והמילטון איבד בסוף המקצה את כל מרכז הצמיג. מי שידע לקרוא מחר את המצב נכון (שלא כמו לוטוס היום) יוכל לנצח גם אם יזנק די מאחור.
    לא הייתי בהכרח מתרגש מהמיקום של פרארי היום על הגריד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>