רייקונן מנצח, ווטל מאכזב

למי שקם בבוקר וראה את הפער בו לקח ווטל את הפול באוסטרליה לא היה ספק שזה הולך להיות טיול עבור הגרמני בדרך לניצחון. פער של שניה מהמקום השלישי לא השאיר הרבה תקווה למירוץ פתוח. אבל זינוק נפלא של נהגי פרארי ורייקונן ואסטרטגיה מצויינת של קימי עשו את העבודה.

רייקונן ניצח בצורה מרשימה כשבזכות אסטרטגיה נכונה הצליח לגבור על אלונסו בעוד ווטל סיים רק שלישי. קימי בחר בשתי עצירות לעומת 3 של אלונסו וסבסטיאן ווטל ולמרבה הפלא הצמיגים שלו החזיקו מעמד בסיום ואלונסו לא היה מסוגל לסגור את הפער של 6 שניות.

מאסה הרשים כשסיים רביעי לפני המילטון שהראה ניצוצות. מארק וובר בתפקיד הנהג שלא יודע לזנק סיים שישי. סוטיל מפורס אינדיאה הרשים מאד שהוביל את המירוץ אבל הצמיגים דירדרו אותו אל המקום השביעי. די רסטה סיים שמיני ובאטן האנמי סיים תשיעי.

רומן גרוז'יאן מלוטוס סיים עשירי והיה רחוק מאד מלהרשים להבדיל מבן קבוצותו. פרז בבכורה במקלארן סיים 11 ומקלארן נראית בדרך לעונה קשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>