13 נקודות הפרש, מירוץ אחד, מכונית טובה יותר. יספיק?

אחרי שהמילטון עשה טובה גדולה לאלונסו אתמול וניצח את המירוץ בארה"ב מהמקום השני ואחרי עוד הופעה מרשימה של פרננדו שזינק מהמקום השמיני וסיים שלישי עדיין המטוטלת נוטה בצורה חדה לכיוונו של ווטל לעבר אליפות שלישית ברציפות.

עם 13 נקודות הפרש מאלונסו ועם מכונית טובה יותר ללא ספק אלונסו צריך נס. כפי שאני רואה את זה יש רק שני דברים שיכולים לשנות את התמונה ולמנוע מסבסיטאן את האליפות:
1) תקלה טכנית
2) גשם

האם המירוץ הדרמטי שהכריע את האליפות ב 2008 בברזיל יחזור על עצמו? שבוע הבא בברזיל נדע. תחושה שלי היא שזה עדיין לא סגור. לא הייתי שם את הכסף על אלנוסו אבל בהחלט יכולה ליפול הפתעה. אני יודע שאין בספורט 'מגיע' אבל למישהו יש ספק מי היה הנהג הטוב ביותר העונה?

 

3 תגובות על הפוסט “13 נקודות הפרש, מירוץ אחד, מכונית טובה יותר. יספיק?

  1. לדעתי אלונסו ואולי בימים טובים המילטון הם שני הנהגים הכי מוכשרים וללא ספק. המזל בחצי השני של העונה עבר לווטל, בהנחה שהוא יזכה באליפות בכל זאת, ואילו בחצי הראשון הוא היה לצידו של אלונסו. יחד עם זאת, מאוד מפריעה לי ההתחכמות של קבוצת פרארי גם אתמול וגם במירוצים בהם אלונסו "עקף" אל מאסה. הם עדיין בגישה של לעשות הכל כדי לזכות באליפות כולל ללכת על החבל הדק של הספורטיביות ושל לרמוס את הנהג השני בקבוצה למען הראשון. לדעתי, יש להם הרבה מה ללמוד מקבוצת מקלארן. מזכירים לי את ההתנהלות שלהם מימי שומאכר וכנראה זה עניין של אופי בקבוצה !!.חבל שאלונסו נמצא בקבוצה כזו !!.

  2. אלונסו זינק מהמקום ה-7 אבל בהחלט מרוץ מצוין בשבילו. אני באמת שלא סובל את הקבוצה האיטלקית שרוצה לנצח בכל מחיר (כולל רמיסה ברגל גסה של הכבוד של מאסה ושל הספורט) אבל הייתי רוצה קצת…ממש קמצוץ קטן מהשאיפה לניצחון של הסקודריה שתחלחל אל המקלארנז כי יש כנראה שיש מיקרים שבהם שצריך לעשות קצת יותר מספורט כדי לנצח.

    שים לב, אני לא אומר להתנהל באופן שערורייתי כמו הסקודריה – רק לקחת קצת תובנות לגבי אקסטרות שצריך לעשות כדי לנצח. דוגמה קטנה היא האליפות של 2008 שבה המילטון, הנהג המוביל של המקלארנז נענש 8 פעמים במהלך העונה בלי פרופורציה ובלי שהקבוצה תרים אפילו אצבע אחת קטנה לזכותו (טוב אולי חוץ מהנסיון הפתטי לערער על ההחלטה בספא).

    מעבר לזה היה מרוץ מעולה, אולי הטוב ביותר שראיתי השנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>