לא יאמן

מי היה מאמין שמייקל שומאכר יזכה אי פעם בפול אחרי שחזר מפרישה? נכון הוא הראה סימני חיים העונה ונראה טוב יותר אבל עדיין יש נהגים טובים ממנו בסבב. אבל כמו לאורך כל הקריירה שלו גם היום הוא הוכיח שמוקדם מדי להספיד אותו. בשנייה האחרונה הוא לקח את הפול רק כדי לזנק מהמקום השישי בגלל עונש שקיבל מהמירוץ בברצלונה על כך שהתנגש בברונו סנה. טרגדיה.

אבל מייקל פשוט שמח אחרי ההישג המדהים הזה. עוד לא בדקתי את זה אבל אני די בטוח שהוא הנהג הכי מבוגר שאי פעם משיג פול. למרות שלצורך הרישומים הפול הולך לוובר שסיים שני ויזנק ראשון.

היה זה מקצה מותח ומעניין. העונה יש מצב שאני לא זוכר שנים בו לא הרבה מפריד בין 17 הנהגים הראשונים. ושיפור של חצי שניה יכול להקפיץ את הנהג גבוה גבוה. אפשר היה לראות זאת במקצה השני כשמאסה סיים ראשון ובמקצה האחרון הוא סיים רק במקום השביעי. עדיין היה זה הישג נאה לנהג שעדיין סובל מהצל של אלונסו שסיים שישי.

רוזברג סיים שלישי לפני המילטון אבל הסיפור הגדול הוא באטן שסיים רק במקום ה 13 ולא הצליח להעפיל למקצה האחרון. צפוף כבר אמרנו?

מלנדנו ממוויליאמס סיים רק תשיעי ויזנק מהמקום ה 19 בעקבות עונש. סנה יזנק רק מהמקום ה 14.

שוב הוכח שמונקו זה תפאורה מתאימה למירוצים. יהיה מרתק מחר.

5 תגובות על הפוסט “לא יאמן

 1. מוקדם מדי להספיד את שומאכר?
  סתם קלישאה.
  לא מוקדם מדי להספיד אותו. אפשר להספיד אותו כבר מזמן.
  זה לא קרוב לשומאכר שהיכרנו.

 2. קלישאה? גבר בן 43 יותר מהיר מכל הדור שבא אחריו? יותר מהיר מהמילטון / אלונסו ואיזה אחד ווטל? ועוד במונקו? ברור שהוא לא טוב כמו שהוא היה. אבל זה הישג כביר

  • זה היה ברור ששומי יגנוב פול פוזישן מתישהו, לא תארתי לעצמי שזה יקרה אחרי כל כך הרבה מקצים גרועים.

  • מסכים ב-100 אחוז! אגב, גם אם הפול היה נשאר בסטטיסטיקה של שומאכר הוא לא היה קובע שיא של המבוגר ביותר וגם כאן זה נהג אוסטרלי שלקח לו את זה:סר ג'ק ברבאהם לקח את הפול האחרון שלו ב-1970 כשהיה בן 44.

 3. עוד מרוץ ALSO RAN של שומאכר.
  פעם כל התאונות והתקלות האלה היו קורות למספר 2 שלו, ואילו כיום "מספר 2" מסיים שני, ושומאכר עובר כל מני הרפתקאות עד לפרישה.
  אפשר להספיד אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>