מחזור החיים

הנה עוד עונה נפתחה. אביב הגיע אוסטרליה באה.

אבא שלי פרש סופית היום מתעשייה אווירית אחרי 34 שנה. מה שמנע ממני לראות את סוף המירוץ. ראיתי עד הסייפטי קאר ועדיין אני לא מבין איך ווטל הצליח לקפוץ מעל המילטון.

מהנדס בתעשייה אווירית עם כל כך הרבה ידע טכנולוגי שנתן את החיים לחברה. ואני יושב שם ומקשיב לנאומים וכל מה שאני חושב למה הוא לא הלך לעבוד בפורמולה 1? איך זה היה משנה את החיים שלי. במקום מנהל פרויקטים סודיים הוא יכל להיות ראש אגף במקלארן. כן מקלארן זו באמת הקבוצה שהייתי ממליץ לו ללכת. הם מתאימים כמו כפפה. מצד שני גם הנוחות של תעשייה אווירית התאימה לו כמו כפפה.

והנה מתחילה עוד עונה ואני נזכר איך הייתי קם מוקדם ומתרגש לקראתה. היום אני עדיין אוהב לצפות במירוצים אבל החיים לא זזים על פי זה.

וכבר הייתה לי כותרת למקרה שווטל ינצח – פורמולה 1 מתחרים 90 דקות ובסוף גרמני מנצח. אבל באטן בקור רוח אופייני שלט לחלוטין במירוץ. מעניין אם הוא חשב שהוא יכול לנצח אחרי שנקבע שהוא יזנק אחרי המילטון. ברור שלא הרבה נתנו לו סיכוי. אבל הפער שהוא פתח מייד בהתחלה היה מרשים. מרשים מאד.

כמה דברים שאפשר לומר אחרי המירוץ הזה. האלוף יצא משני נהגי מקלארן או ווטל. אין לאלונסו / וובר / שומאכר סיכוי. אבל זה לא אומר שהם לא ידגדגו ויעקצו עם ניצחונות חד פעמיים. אבל אין ספק מי השלישייה המובילה.

עוד דבר מאד נהניתי מהשידור של סקי. לא יודע מי יושב בעמדת השדרן אבל יש לו את ההתלהבות הראויה. כייף!

 

4 תגובות על הפוסט “מחזור החיים

 1. יפה כתבת.
  אני לא באמת יודע למה זה הפך להיות פחות מעניין. בדיוק היום נזכרתי איך הייתי קם למרוץ באדלייד ברבע לחמש בבוקר, ואיך למרות השעה המטופשת זה היה יותר כיף.
  אפילו עם קריינות אנגלית (ולא הייתה לי כזאת היום בבוקר), זה פשוט לא אותו הדבר.
  אני לא יודע אם זה בגלל הנהגים הרובטריקים, בגלל המסלולים הסטריליים, בגלל המכוניות החלשות מדי (דווקא היו הרבה החלקות היום – איזה כיף!).
  אולי זה בגלל שראיתי כבר יותר מדי מרוצים, אולי זה בגלל שאז הייתי רווק חופשי והיום יש לי חיים אחרים לגמרי, אולי זה בגלל הגיל, אולי זה בגלל חשיפת היתר של הספורט ( בזמנו הייתי בשמיים כשהוסיפו את סקי ניוז רק כך אפשר היה להתעדכן לגבי מקצה הדרוג – שהרי לא היה אינטרנט…).
  אני לא יודע מה השתנה, אבל זה פשוט לא אותו הדבר. זה פשוטו לא מרגש כמו פעם, אפילו אם הנהג החביב עלי מנצח.
  משהו מת ב F1.

  • אני לא בטוח שזה הגיל. אני עדיין יכול להתלהב ממשחק כדורגל טוב. אני חושב שזה מחסור חמור בגיבורים ורשעים. תחזור אחורה כמה שנים לעונה של המילטון ואלונסו במקלארן. זה היה מדהים. הייתה יריבות, הייתה שנאה והייתה תחרות. אני לא יכול לראות את זה בין ווטל לבאטן לוובר. הם יותר מדי ילדים טובים וזה משעמם

 2. אני עד עכשיו לא ידעתי איפה משדרים באינטרנט את הפורמולה 1 עד אתמול ומה אני יגיד לכם ראיתי את השידור לא עצר לשנייה איזה כייף בקשר לשדרנים איזה אלופים לא משארים לשניה את המירוץ למשעמם { דרך אגב השדרן מהמירוץ הוא משתתף במשחק פורמולה 1}
  אזיה מזל עוד חשבתי לפתוח את ערוץ 58 תודה לכם על הפורום בקשר לאתר אינטרנט

 3. השדר המוביל ב SKY הוא David Croft. היה שדר הרדיו ב BBC. שידר ביחד עם אנתוני דווידסון את הפורמולה 1 בשנים האחרונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>