מקצה דירוג מדהים להמילטון

האמת? מזמן אני לא זוכר שישבתי מרותק ככה למקצה הדירוג. ברגע שיש תחרות העניין חוזר וכיף לראות. אוי כמה התגעגעתי לתחרות. וברגע שבין תשעת הנהגים הראשונים מפרידה שניה וברגע שחמשת הראשונים באים מארבע קבוצות שונות יש תחרות.

המילטון כמובן היה המרשים ביותר. ברגע שהוא היה צריך הוא קבע זמן מדהים שאף אחד לא יכל להתקרב אליו והבטיח לו פול ראשון העונה. באטן במקום השני מסמן על דומיננטיות אפשרית של מקלארן. מי שבאמת הפתיע היה גרוסג'ין מלוטוס רנו שסיים במקום השלישי. להבדיל מכוכב הקבוצה רייקונן שלא עבר את המקצה הראשון ויזנק רק מהמקום ה 17.

גם פרארי התחילו את העונה בצורה מזעזעת. נראה שלמכונית שוב אין מהירות וטעות של אלונסו שלחה אותו אל הדשא ואל המקום ה 12. על מאסה אין מה להרחיב את הדיבור רק נסתפק ונאמר שהוא יזנק מהמקום ה 16.

גם רד בול נראו חיוורים משהו לעומת מקלארן ומרצדס. וובר מקדים את ווטל במקום חמישי ובהחלט יש הרגשה שמה שהיה שנה שעברה לא יחזור.

מקצה דירוג ראשון לעונה שמשאיר טעם של עוד. נקווה שהמירוץ יענה לציפיות.

3 תגובות על הפוסט “מקצה דירוג מדהים להמילטון

  1. האם מישהו יודע איך אני יכול לצפות באינטרנט במקצה דירוג ובתחרות?יש אתר/כתובת לזה.
    לאוו דוקא בישיר.אשמח לשיתוף פעולה.
    והאם יש מקום שנפגשים בו אולי על בסיס שבועי לצפייה בקבוצה כיף יותר ואשר לבד

  2. היי עמוס, לי קורה הרבה פעמיים שאני לא מצליח לראות את הדירוג את את המירוץ בשידור חי, אז אני מוריד אותם בטורנט, כמה שעות אחרי זה.

    ודבר שני, אשמח ורצוי שיהיה מקום שבו יהיה אפשר לראות את את המירוצים עם עוד אנשים, זה גם חויה שונה וכיפית וגם לא לכולם יש את ערוץ ספורט 5+ לייב שעולה מלא כסף!(שבו משדרים את המירוצים)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>