פייר? היה משעמם

אני חייב להודות שמזמן איבדתי את זה העונה. אני אפילו לא זוכר מה היה המירוץ האחרון שראיתי. אולי סינגפור לא בטוח. עונות חד צדדיות לא עושות לי את זה. אבל אתמול שנכנסתי לפורום וראיתי הודעה של יגאל שרייקונן חתם בווילאמס משהו התעורר בי.

אז היה לי קצת זמן פנוי היום והתחברתי ל BBC אבל משהו כבה בי. כבר לא הייתה ההתרגשות של לפני הזינוק אבל עדיין היה עניין. אבל המירוץ התברר כמשעמם למרות הפרישה המוקדמת של ווטל ומהר מאד מצאתי את עצמי עושה דברים אחרים.

אולי זה אני שמתבגר ומאבד עניין אבל נראה לי שמשהו קצת דפוק בספורט שאיבד אוהד שעד לפני תחילת העונה לא העלה בדעתו להפסיד מירוץ. השנה הפסדתי די הרבה ואפילו לא טרחתי לראות תקצירים.

אני מאד מקווה ששנה הבאה תהיה הרבה יותר מעניינת אבל בעולם שמציע אין סוף אפשרויות שמתחרות על תשומת לב הצופה הספורט לא יכול להרשות לעצמו עוד עונה כזאת.

תגובה אחת על הפוסט “פייר? היה משעמם

  1. צודק בהחלט. באמת קשה מאוד לראות השנה את המתח שאפשר לראות בפורמולה. ימים אלה מזכירים את ימי השליטה העליזים של שומאכר בפרארי. מעניין איך אנשים רואים מתח במרוצים השנה?.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>