ווטל הורס את הספורט

זה לא אשמתו כמובן. הוא כאן בשביל לנהוג הכי טוב שהוא יכול ולנצח בכל מרוץ. אבל דומיננטיות כזאת אני לא זוכר מעונת האליפות של מייקל שומאכר ב 2002. למעשה אם מסתכלים על הטבלה ומוציאים את ווטל ממנה יכלה להיות לנו עונה מרתקת: ארבעה נהגים 17 נקודות הפרש וחמישה מירוצים לסיום. מה שנאמר הכל יכל להיות פתוח. ובן ארבעת המתמודדים שלושה אלופי עולם לשעבר. כן זה יכלה להיות עונה מדהימה.

אבל הבחור הזה, הצעיר הזה עם החוצפה הגרמנית שלו הורס את הכל. חוצפן. גם מה שמעצבן בגרמנים האלה הם לא מאבדים מוטיבציה. קחו אנגלי שזכה באליפות עולם אחת מיד בעונה הבאה הוא מאבד מוטיבציה ומרגיש שאת שלו בהיכל התהילה הוא השיג. גרמני כמו שומאכר וסבסטיאן ווטל יתייצבו כל עונה על המסלול כאילו זו העונה הראשונה שלהם והם מעולם לא זכו בכלום. רק בגיל 40 הם מתעייפים וגם זה בקושי.

והגרוע מכל שלהבדיל ממיייקל שומאכר שקל היה לשנוא וכל תקלה / טעות או סתם יום מחורבן הייתה סיבה למסיבה ועוררה רגשות עזים למרות שהוא הבטיח את האליפות עוד באוגוסט, ווטל הוא בחור סימפטי לא מעורר שום אנטגוניזם ושנאה. למעשה מדובר בבחור הגון שאפשר אפילו לחבב.

כל זה נחמד אבל גורם לפיהוק גדול.

שנה טובה לכולם!

תגובה אחת על הפוסט “ווטל הורס את הספורט

  1. אני דווקא רואה הרבה מה לא לאהוב בווטל, אני חושב שהוא מתנהג בשחצנות (בצדק או שלא) כאשר הוא מדבר במסיבות עיתונאים ומספר פעמים הראה שהוא לא סופר אף אחד. הקריאות המתלהבות וילדותיות שלו בקשר אחרי נצחונות גורמים לי לסגור את השידור מוקדם. במובן מסוים הוא מזכיר לי את המילטון, כאשר שניהם "מיוחסים" ע"י הקבוצות שלהם, אך וטל לפחות הרוויח תזכות להיות כזה עם השליטה שלו בענף.
    שנה טובה ומבורכת לכולם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>