מתכונת שונה

כשהתחלתי את האתר במרץ 2000 היו לי חלומות גדולים לגבי האתר. באפריל 2000 התפוצצה בועת הדוט קום…
במשך השנים הקדשתי זמן רב לאתר וניסיתי להפוך אותו למשהו שהוא לא יכול להיות. בדמיוני השאיפה הייתה להיות autosport הישראלי. טוב זה לא הלך. זה קשה לפעול בלי תקציב.

כשדדי הצטרף ולקח על עצמו את הפרויקט לרגע זה נראה כמו אתר חדשות אמיתי. אבל שוב זה משהו שאנחנו לא יכולים להיות בלי תקציב. ומכיוון שהקהל מצומצם אין את הבסיס הכלכלי להשקעה.

אבל אני עדיין אוהב מירוצים. אני צופה בהם בפחות אדיקות מפעם ויום ראשון הוא כבר לא יום קדוש אבל עדיין אני רוצה לכתוב. לכן האתר במתכונת פורום לא הספיק לי. מה גם שהפורום יבש. אם על הדיון של ספא בלגיה 2009 צפו 2650 איש עם 110 תגובות, על הדיון למירוץ בולנסיה צפו בדיון רק 300 איש עם 7 תגובות עלובות. אין ספק העונה משעממת, האוהדים התבגרו וכולנו עסוקים. גם חסרה יריבות בן נהגים, כזאת שתעלה אש בן האוהדים. משהו כמו קימי רייקונן / המילטון / אלונסו.

אז אני אנסה לכתוב פוסט שבועי, לא תמיד זה יצא לי, לא תמיד יהיה לי מה להגיד ולא תמיד זה יהיה בדיוק אחרי המירוץ. אחרי 11 שנים אני יכול להודות בלב מלא – זו רמת ההשקעה לה אני מסוגל. אבל עדיין אני אשתדל שזה יהיה מעניין. מאז שהלחץ לעדכן את האתר ירד ממני אני יותר משוחרר.

וכל מי שמרגיש צורך לכתוב מוזמן להצטרף. אני אשמח לפרסם כל מאמר.

יאללה שירד גשם מחר!

2 תגובות על הפוסט “מתכונת שונה

  1. קראתי את הכתבות האחרונות שלך. מעולות. יותר טוב מכלום זה בטוח. כפי שאתה יודע, יש כאן גרעין קשה שלא מרבה לכתוב. אבל, היי, אנחנו כאן, שמחים לקרוא אותך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>