דגל אדום משחרר את ווטל לניצחון

תאונה של פטרוב שהקפיצה את מכונית הבטיחות ואחר כך גרמה לדגל אדום שיחררה את ווטל לניצחון דחוק אחרי לחץ אדיר מצד אלונסו ובאטן שהיו מהירים ממנו. ווטל זוכה בניצחון הראשון שלו במונקו. אלונסו יכול להיות מרוצה מהמקום השני בעוד באטן שכבר הוביל בעקבות טעות בפיט של ווטל יכול לראות את עצמו כמי שהחמיץ ניצחון חשוב במאבק על האליפות.

היה זה מירוץ רווי אירועים ומרתק ובמונקו תמיד יש סיכוי שמישהו ימרך על הגדרות והיום זה היה פטרוב. באופן בלתי צפוי דגל אדום הורם והמירוץ הופסק לעשרים דקות. כשחודש וובר עקף את קוביאשי וסיים רביעי. המילטון החליט להרוס למאלדנו מוויליאמס את המירוץ כשעקף אותו במקום בלתי אפשרי. המילטון צפוי לקבל עונש מאוחר יותר וסביר להניח שיאלץ לוותר על המקום השישי. שביעי סיים סוטיל לפני הידפילד ובארקילו. בואמי סוגר את רשימת מקבלי הנקודות

סיכום המירוץ יפורסם מאוחר יותר.

2 תגובות על הפוסט “דגל אדום משחרר את ווטל לניצחון

 1. צר לי על הביטוי אבל גועל נפש של מסלול בא לי פשוט להקיא מהמסלול הזה
  תודה לאל שזה נגמר ומקווה שבעתיד יוציאו אותו מהסבב.

  ואני מברך את וטל על זכייתו באליפות .

 2. אסף הפעם הגבתם מהר יפה מאוד תמשיך ככה.
  ווטל האיש הנכון בזמן הנכון ואף אחד לא יכול לקחת לו את זה הוא והצוות שלו עושים את שלהם כל פעם מחדש, הפתיע אותי הטקטיקה של עצירה אחת וכמו שהיה לו מזל לקבוע זמן טוב במקצה Q3 כך היה גם התאונה של פטרוב במקום מבחינתו של ווטל.
  להמילטון בורח המזל מהיידים בדיוק הפןף מווטל עשה שטיות במירוץ והצוות שלו עושה לו רק בעיות, מאוד מחבב אותו אבל מרגיש שאיפה שהוא הדבר הזה שעושה אותו לנהג מצויין ברח לו קצת,גרם פעמיים לתאונה או אם נעדן את זה היה "מעורב" בהן. עבר בפיט כעונש ועוד צפוי לו עוד.
  אלונסו בוטון נתנו פייט מצויין ולולא התאונה של פטרוב אולי היה נגמר אחרת,וובר ממשיך לאכזב אותי אולי יש לו עוד סוד שהוא לא מגלה חח.
  היה מעניין גרוף באירועים עוד שבועיים קנדה בהצלחה לכולם
  וכמו שווטל אומר

  יבא דבא דווווו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>