פול רביעי לווטל

סבסטיאן ווטל אמנם הפסיד להמילטון בסין, אבל הוא עדיין ממשיך לשלוט בסבב. היום ללא מאמץ מיוחד הוא הקדים את בן זוגו לקבוצה מארק וובר בכמעט חצי שניה וזכה בפול רביעי רצוף העונה או במילים אחרות הוא לקח את כל הפולים העונה. גם פרננדו אלונסו רושם לעצמו הישג אבל לא בהכרך הישג שהוא יספר לנכדים. אלונסו יזנק מהמקום החמישי כמו שעשה בשלושת המירוצים הקודמים או במילים אחרות: ארבע מקצי דירוג, ארבע פעמים מקום חמישי.

ניקו רוזברג ממשיך להשתפר וסיים שלישי לפני המילטון. באטן סיים שישי לפני פטרוב, שומאכר, הידפילד ומאסה שסוגר את העשירייה. פרארי לא מצליחה להיות תחרותית העונה ועוד מירוץ גרוע ואפשר להוציא אותם מהמשוואה של האליפות.

רובנס באריקלו יזנק עם הווליאמס המאכזבת מהמקום ה 11 לפני סוטיל ודי רסטה מפורס אינדיאה. הפתעות גדולות לא היו ושום כוכב לא נפל בשלבים המוקדמים.

ווטל שועט לעוד ניצחון. מישהו יכול לעצור אותו? אולי וובר.

תגובה אחת על הפוסט “פול רביעי לווטל

  1. ברחה לך ה "ק" בבאריקלו אסף :)
    אני חושב שפרארי יכולים להתנחם בעובדה שהפער מהפול של רד בול הפעם פחות משנייה שזה כבר שיפור (טוב לא באמת). אם אלונסו יצליח לשמור על המקום שלו בזינוק ולא ליפול 3-4 מקומות שוב אני חושב שהוא יגיע לפודיום. לצערי אני אפספס את המירוץ אבל נשלים בהורדה לפחות יהיה בHD…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>