שוב ווטל לוקח פול בעוד וובר הולך אחורה

פתיחת העונה של סבסטיאן ווטל לא יכלה להיות טובה יותר. היום הוא לקח את הפול השלישי ברציפות העונה ללא מאמץ מיוחד. ומארק וובר? הנהג היחיד שיכול להוות אלטרנטיבה לשלטון היחיד של הגרמני סיים במקום ה 18 ובכלל לא הצליח לטפס לשלב השני. וובר סבל מבעיות במקצה האימון בבוקר, עלה למסלול בלי מערכת קארס ועם צמיגים בתרכובת קשה אבל עם מכונית הכי טובה על המסלול. זה לא עזר לו והוא לא מצליח למצוא את עצמו העונה.

באטן סיים שני לפני המילטון ומקלארן היא היחידה שקרובה לרד בול אבל לא קרובה מספיק. ניקו רוזברג הפתיע וסיים רביעי לעומת מייקל שומאכר שמתחיל לבזות את עצמו במקום ה 14. פרננדו אלונסו ופליפה מאסה צמודים במקומות ה 5-6 ופרארי רחוקה מאד מהמובילות.

היה זה מקצה מצויין לטורו רוסו כשאלג'סארי סיים שביעי ובואמי תשיעי. בינהם נמצא פול די רסטה מפורס אינדיה שכבר מקדים נהג בכיר וותיק ממנו – סוטיל שסיים במקום ה 11. פטרוב סוגר את העשירייה, הידפילד רק במקום ה 16 המאכזב.

האם יש מישהו שיכול לעצור את ווטל? כן – אמינות. וגם בזה רד בול השתפרו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>