בדרך לאליפות שניה?

סבסטיאן ווטל שוב מנצח ללא מאמץ מיוחד. התסריט די חוזר על עצמו. מקום ראשון במקצה הדירוג, זינוק מושלם, פתיחת פער ביטחון מהמקום השני ואחר כך נימנום עד לקו הסיום. מדי פעם מישהו מנסה לאיים עליו ואז הוא פשוט קובע את הזמן המהיר במירוץ וחוזר לנמנם. כרגע לא נראה שיש לו תחרות.

לואיס המילטון שזינק שני, איבד את המקום להידפילד שזינק מעולה ולמרות שאחרי סבב עצירות התדלוק הוא טיפס למקום השני הוא איבד אותו לבן זוגו באטן. לקראת סוף המירוץ הצמיגים שלו היו שחוקים והוא היה איטי להחריד אבל זה לא עזר לפרננדו אלונסו שניסה לעקוף אותו ופשוט חישב לא נכון את המרחק ונכנס בלואיס. אלונסו ריסק את הכנף הקידמית ונכנס לפיט לואיס נהיה עוד יותר איטי. אחרי המירוץ שני הנהגים קיבלו עונש של 20 שניות. המילטון שאחר כך עוד הספיק לרדת לדשא ולאבד ארבע מקומות סיים שביעי ובעקבות העונש ירד למקום השמיני. אלונסו שסיים שישי נשאר במקומו למרות העונש.

ג'נסון באטן בלי הרבה רעש וביכולת מרשימה סיים שני אבל לא הצליח להוות איום על ווטל. ניק הידפילד במירוצו השני ברנו הרשים עם זינוק מצוין ומקום שלישי כשהוא מגן על מקומו בקלות לקראת הסוף ממארק וובר שבחר באסטרטגיה של 4 עצירות שלא הוכיחה את עצמה. האוסטרלי סבל מזינוק גרוע שדידרדר אותו עד למקום העשירי שמשם היה לו קשה להתאושש. הוא סיים רביעי הרחק מביו קבוצתו.

מאסה סיים חמישי במירוץ פושר. קוביאשי במקום השביעי, שומאכר תשיעי ודי ראסטה מפורס אינדיאה סוגרים את רשימת מקבלי הנקודות.

היה זה מירוץ מעניין עם הרבה עקיפות ומאבקים אבל ללא מתח אמיתי כי זהות המנצח הוכרעה כבר בהקפה הראשונה. כרגע אין לווטל מתחרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>