תצאו בחוץ!

אני לא יודע מה איתכם אבל נשבע שקבוצות כמו HTR וירג'ין ולוטוס לא עושות לי את זה. למעשה לא הן ולא הנהגים שלהם מעניינים. מה איכפת לי שקבוצת לוטוס מרוצה מהמירוץ באוסטרליה בו הם סיימו במקום ה 16 או ה 17? את מי הן מעניינות?

זה כמו הליגה המטומטמת של לוזון – מי צריך 16 קבוצות? באמת יש מישהו שמתעניין במשחק בין הפועל רמת גן להפועל אשקלון?

מבחינתי לא צריך יותר משבע שמונה קבוצות. אבל שיהיו תחרותיות. שייתמודדו באופן קבוע על נקודות ופודיומים. כל השאר רק מפריעים. אבל מכיוון שכסף משחק פה תפקיד הסיכוי שנראה את זה די קלוש.

האמת אם כבר מדברים על קיצוצים הייתי מעיף כמה מהמסלולים המשמימים. מי צריך 20 מירוצים שמתוכם 10 מרדימים כמו סם שינה חזק?

ואם כבר שינויים אז מתי יעיפו את שיטת הדיורג המטומטמת הזאת? די חלאס נמאס. היו הייתה שיטה מעולה ומשום מה החליטו שהיא לא מאפשרת חשיפה מירבית לספונסרים אז החליפו אותה בשיעמומון הנוכחי.

ואם כבר החלפות – מתי יוחלף ברני? לא מגיע לנו דם חדש? מישהו שלא רק כסף מניע אותו?

2 תגובות על הפוסט “תצאו בחוץ!

  1. אסף תסדר את הפורומים משהו שם לא עובד.

    לגבי הכתוב למעלה ההבדל החשוב הוא שבכדורגל קבוצות תחתית עוד נלחמות על משהו נגד הירידה לליגת משנה, במקרה של מרוצי הפורמולה אף אחד לא יוריד את HRT ל GP2 בסוף העונה. הדבר היחידי עליהן הן מתחרות הוא עוד כמה דולרים וזה לא ממש מעניין אותנו.

    אני חושב שהרמה של שלושת הקבוצות אחרי עונה שלמה היא ממש לא לעניין את דמי הלימוד הן שילמו ו-HRT הגדילה לעשות. אולי אם ייצרו שיטה בה קבוצות שלא מצליחות להגיע לרמה סבירה תוך שנה נזרקות מהסבב יצליחו לקום כמה קבוצות שכן יהיו תחרותיות.

    HRT נראים ממש כמו לולה שהגיעה באמצע שנות ה-90 למלבורן למרוץ אחד ויחיד אליו הנהגים לא הצליחו להתברג בגלל חוק ה107%. עד המרוץ השני הקבוצה כבר התפרקה אולי זה גם יקרה ב HRT?

  2. הפורום נפרץ ואני עומל קשות לסדר אותו.

    לגבי HTR אני מאד אשמח אם הם יתפרקו. אין להם הצדקה להיות בסבב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>