פרננדז: לוטוס תייצר אגדה חדשה

טוני פרננדז אמר בהשקת המכונית החדשה של קבוצתו כי הוא משוכנע שהיא תתחיל אגדה חדשה, כזו שתעשה צדק עם המורשת ההיסטורית של קולין צ'אפמן, מייסד לוטוס המקורית.

"קולין צ'אפמן יצר את השושלת האחרונה, והיא זו אשר מהווה השראה עבורי ועבור הקבוצה שלי לעשות יותר, לחשוב יותר, להיות יותר כל יום", כתב פרננדז במגזין הדיגיטלי של הקבוצה, "רשימות טים-לוטוס".

"כאשר נתבקשתי לבחור מילה אחת שתתאר את הקבוצה, הציפו את מחשבותיי מיליון מילים…", המשיך פרננדז. "בסופו של דבר הייתי צריך לחזור אל המקום שבו הכול התחיל: חלומות. הקבוצה שלנו עוסקת בחלומות, והחלומות האלה הופכים למציאות."

"אני זוכר שכאשר הייתי ילד קטן עשיתי חור בשטיח עם דגם של מכונית פורמולה אחת של לוטוס. היו לי חלומות אז ויש לי חלומות גם היום, אבל אני רוצה לעורר באנשים אמונה – אם תעזו לחלום, תצליחו להשיג דברים נפלאים."

המכונית החדשה של לוטוס הייתה אמורה להיקרא TL11, אבל היום נודע כי הקבוצה בחרה לחזור לסדרת הכינויים הקודמת, ולפיכך תיקרא המכונית T128. פרננדז התייחס לעניין זה בעמוד הטוויטר שלו כאשר כתב: "למה שינוי השם? משום שאנחנו ממשיכים את ההיסטוריה. אנחנו מתחילים שושלת חדשה, אבל המסורת נשארה."