אלונסו: המכונית החדשה תתאים לי הרבה יותר

פרננדו אלונסו אמר באירוע ההשקה של המכונית החדשה של פרארי כי הוא מצפה להיות בעמדה חזקה הרבה יותר בתחילת העונה הבאה, לעומת זו הקודמת. לדבריו של הספרדי, אלוף העולם פעמיים לשעבר, פרארי תיכננה את המכונית תוך שהיא מביאה בחשבון את סגנון הנהיגה שלו.

"כאשר הגעתי לקבוצה בינואר 2010 נהגתי במכונית בעלת תכונות שונות, לעומת זו שבה נהגתי בשנים קודמות", הסביר אלונסו. "כעת אנהג במכונית שהיא המשך ישיר של המכונית שבה נהגתי בעונת 2010. אני חושב שכיוון הפיתוח במהלך העונה עוזר מאוד להגדיר את סגנון הנהיגה שלך. אני משוכנע שזה מסייע בידי אנשי הצוות הטכני לתכנן את המכונית הבאה, ולכן אני מאמין שבעונת 2011 הכיוון ימשיך להיות זה שבו התחלנו ללכת ב-2010, מבחינת סגנון הנהיגה שלי."

"אני חושב שיהיה לי יותר בטחון במכונית החדשה. שיהיה לי יותר נוח בנהיגה, ושהמכונית תהיה צפויה יותר. אני גם מכיר את הקבוצה עכשיו, את האנשים, את השמות של המכונאים – לא כך היה בבחריין בעונה הקודמת – וגם זה עוזר."

אלונסו הוסיף עוד, ואמר כי הוא לא מתכוון להגיע למבחנים עם ציפיות גדולות. גם הוא ציין שהמכונית צפויה לעבור שינויים רבים עד למרוץ הראשון, ובמהלך העונה.

"המכונית תהיה שונה מאוד במרוץ הראשון, לעומת מה שתראו בולנסיה. לאחר מכן, אחרי שלושה או ארבעה מרוצים, צפוי עוד עדכון. המכוניות ישתנו במהלך העונה. באליפות ארוכה כל-כך יהיו הרבה שינויים, כך שמה שיקרה בתחילת פברואר לא כל-כך חשוב. אנחנו נסה להתחיל את העונה בצורה הכי טובה שאפשר, אבל בלי פאניקה."

אלונסו התייחס גם לזקן המדובר שטיפח בפגרה, והבטיח להסירו עד המרוץ הראשון: "אני לא חושב (שהזקן יישאר)… בבחריין יהיה לי מראה יותר סטנדרטי – אמא שלי לא אוהבת את זה…"