היספאניה מקווה להציג המכונית החדשה במבחן בבחריין

קבוצת היספאניה מקווה כי תוכל להציג את מכוניתה החדשה במקצה המבחן שיתקיים בבחריין, ביום 3 במרץ. למבחני טרום העונה הראשונים תביא הקבוצה את המכונית של העונה שעברה.

"התוכנית היא להשתמש במכונית החדשה במקצה המבחן בבחריין. המכונית תהיה חדשה לחלוטין ותיקרא F111", הסביר קולין קולס, מנהל הקבוצה.

לדבריו של קולס, המכונית החדשה תוכננה על ידי הקבוצה, בשיתוף עם מספר קבוצות של מהנדסים.

"נכון לרגע זה, ישנם כארבעים מהנדסים המתכננים את הדגם הראשוני, תחת הנהגתם של ג'אוף וויליס, המנהל הטכני, ופול וואייט, המהנדס הראשי."

הקבוצה תשתמש בעונה הבאה בתיבת הילוכים מתוצרת וויליאמס, ונראה כי החלק האחורי כולו יתוכנן על ידי זו האחרונה. חברה אוסטרית תספק רכיבי הנעה ואת השלדה בונה החברה הגרמנית Carbo Tech Composites (שיצרה שלדות עבור טורו-רוסו בעבר ומייצרת עבור מקלארן את שלדת MP4-12C).

קולס הביע שביעות רצון מן העובדה שהעונה תוכל הקבוצה להשתתף במבחני טרום העונה: "בעונה שעברה לא הייתה לנו הזדמנות להשתתף במבחנים, אך בעונה הקרובה נוכל לאפשר לנהגים שלנו לצבור קילומטארז', ולהתרגל לצמיגים של פירלי. אין ספק שהמבחנים בספרד יהיו מאוד חשובים עבורנו."

קולס הוסיף עוד, ואמר כי בשבועות הקרובים תודיע הקבוצה מספר הודעות, בראשן ההודעה על זהותו של בן-קבוצתו של נאריאן קרת'יקיאן, שהחתמתו כבר אושרה.

"עוד לא החלטנו מי יהיה הנהג השני; אנחנו רוצים להיות בטוחים שאנחנו מקבלים את ההחלטה הנכונה ביותר. אנחנו מתקדמים בכל התחומים ועובדים קשה, והתוצאות ייראו – נכריז עליהן בקרוב מאוד."

בעקבות הודעתה של פורס-אינדיה על החתמתו של פול די-רסטה, עלתה השערה לפיה ויטאנטוניו ליוצי (שחוזהו בקבוצה ההודית לא פג) יעבור להיספאניה, במסגרת הסכם בין שתי הקבוצות.