היספאניה החתימה את קרת'יקיאן

ההודי נאריאן קארת'יקיאן, שנהג בעבר עבור ג'ורדן (ועוד שתי עונות עבור וויליאמס, כנהג מבחן), חתם בקבוצת היספאניה וינהג עבורה בעונה הבאה.

באופן תמוה, קארת'יקיאן דיווח באופן עצמאי על חזרתו לסדרה לתקשורת המקומית וכן גם בעמוד הטוויטר שלו – עוד לפני שהקבוצה אישרה את החוזה, וכך כתב: "אני חוזר לפורמולה אחת בעונה הבאה; חתמתי על חוזה עם קבוצת היספאניה. תמיד האמנתי שזמני בסדרה לא תם ועכשיו אני מקיים את ההבטחה."

רק למחרת ההכרזה כאמור, אישר מנהל קבוצת היספאניה, קולין קולס, את הידיעה: "אנו שמחים להודיע על החתמתו של נאריאן קארת'יקיאן כנהג מרוץ בקבוצה. אני מכיר את נאריאן זה זמן רב ואני בטוח שהוא יכול לעשות שימוש יפה בניסיון שצבר כאשר התחרה עבור ג'ורדן ושימש נהג מבחן בוויליאמס. נאריאן גם התחרה בסדרות מרוצים אחרות והתנסה אף באחת ממכוניות הספורט האגדיות של אאודי בסדרת לה-מאן."

"אני בטוח שהניסיון והמהירות שלו יהיו שימושיים עבורנו במהלך העונה הבאה. אנו מברכים אותו על הצטרפותו לקבוצה ומצפים בקוצר רוח לעבוד איתו."

בראיון שהעניק לעיתון הודי ביקש קרת'יקיאן להודות לקבוצת TATA על תמיכתה בו, ואשר בלעדיה חזרתו לסדרה הייתה בלתי-אפשרית. קרת'יקיאן גם התייחס לעובדה שבמהלך העונה הבאה עתיד להתקיים הגרנד-פרי ההודי הראשון, ואמר כי ההזדמנות לנהוג אל מול קהל ביתי אינה אלא הגשמת חלום עבורו.