פטרוב האריך החוזה ברנו בשנתיים

ויטאלי פטרוב, נהג רנו בעונה החולפת, ימשיך לנהוג עבור הקבוצה גם בשתי העונות הבאות.

אריק בולייה, מנהל הקבוצה, אמר כי החוזה החדש יעניק לפטרוב את ההזדמנות להוכיח כי הוא מסוגל לנפק ביצועים ברמה גבוהה ועקבית, ולשפר את מחויבותו לקבוצה ולתפקידו.

"כל הקבוצה עובדת קשה מאוד בחודשים האחרונים כדי לשפר את היכולת; היציבות בחזית הנהגים היא הכרחית להשגת מטרותינו", הסביר בולייה. "רוברט קוביצה משמש מדד מצוין למהירות ולעקביות, ואנחנו בטוחים שויטאלי יתקרב לרמת הביצועים שלו במהלך העונה הבאה."

ג'רארד לופז, יושב ראש הקבוצה, הוסיף: "בעונה הקודמת הוא (פטרוב, ד.פ) הראה שיש לו את הפוטנציאל לספק את הסחורה. זה רק עניין של זמן עד שכל הדברים יסתדרו עבורו כמו שצריך במהלך סוף שבוע שלם, מרוץ אחר מרוץ; זו תהיה המטרה שלו בעונה הבאה."

לופז התייחס בדבריו גם לקשר הרוסי, ולאפשרויות שהוא פותח בפני הקבוצה: "בזכות ויטאלי והקבוצה, רוסיה נפתחת כעת כלפי הספורט הזה. במהלך החודשים האחרונים יצרנו קשרים הדוקים עם המדינה ועם כמה חברות חשובות שם. אנחנו מתכוונים להמשיך ולבנות את הקשר המיוחד הזה בעתיד, ולהפוך אותו מוצלח עוד יותר בשתי העונות הבאות."

פטרוב עצמו הודה לרנו על ההזדמנות, והכיר בצורך לשפר את ביצועיו.

"למדתי הרבה על הספורט, על המסלולים ועל המכונית במהלך העונה החולפת. זה יעזור לי להשתפר בעתיד. אני נרגש מאוד לעבוד עם הקבוצה הזו פעם נוספת, ואני בטוח שלא אאכזב אף אחד. בהרבה מובנים, העונה הקודמת הייתה עונה של למידה. העונה הבאה תהיה עונה שבה אצטרך לבצע, והיום אני מרגיש מוכן לקראת האתגר הזה."