דיאמברוסיו חתם בוירג'ין

הבלגי ג'רום דיאמברוסיו ינהג עבור קבוצת וירג'ין בעונה הבאה, אחרי שגבר על די גראסי, נהג הקבוצה בעונה החולפת, ועל ואן דר-גרדה ההולנדי בדרך אל המושב הפנוי.

דיאמברוסיו נהג עבור וירג'ין מספר פעמים במהלך העונה החולפת באימונים החופשיים של יום שישי, והציב עצמו כאחד המועמדים המובילים לנהוג לצידו של טימו גלוק. הוא גם משתייך לתכנית "גראוויטי ספורט מאנג'מנט" לקידום ופיתוח נהגים צעירים, בראשותם של יושב ראש רנו, אריק בולייה, ומנהל קבוצת רנו, ג'רארד לופז.

"אני נרגש מאוד מן העובדה שהצלחתי להגשים את החלום לנהוג בפורמולה אחת עבור קבוצת מארוסיה-וירג'ין", העיד הבלגי. "כאשר הגעתי לקבוצה בספטמבר השנה, הכל התנהל כפי שקיוויתי. הייתי צריך לעבור כמה מבחנים לא קלים, משום שהתחרות על המושב הייתה קשה, אבל מיד הרגשתי נוח בקבוצה והסתדרתי עם כולם; ידעתי שמצאתי את הבית שלי."

ג'ון בות', מנהל הקבוצה, אמר כי ההחלטה להחתים את דיאמברוסיו נעשתה קלה אחרי שהראה כמה טוב הוא יודע לנהוג בהזדמנויות המעטות שניתנו לו.

"ג'רום היה על הכוונת שלנו זמן רב, כנהג שאנחנו צריכים לשקול אם להחתים לקראת עונת 2011. עקבנו מקרוב אחר ההתפתחות שלו בסדרת GP2 והיה לנו ברור שהוא אחד שצריך לשים לב אליו. כאשר הושבנו אותו במכונית ונתנו לו לנהוג בארבעה אימונים חופשיים במהלך העונה, ולאחר מכן גם במבחן המיוחד לנהגים צעירים שהתקיים באבו-דאבי, הוא הגשים את כל הציפיות שלנו – ואף יותר מכך."

"הוא השתלב בקבוצה בצורה מושלמת; כולם 'נדלקו' עליו, כולל השותפים שלנו והתקשורת. מלבד כשרון הנהיגה שלו, הוא גם בחור מקסים שכיף להחזיק בסביבה. הוא זכה במושב בזכות היכולת שלו. ואני חושב שביחד עם טימו יש לנו את השילוב המושלם של נעורים, נסיון, מהירות ופוטנציאל. אנחנו מחכים בכיליון עיניים לראות מה הם יהיו מסוגלים לעשות בעונה הבאה."

בות' הודה בסיום דבריו ללוקאס די גראסי, בן זוגו בעונה החולפת של טימו גלוק, על תרומתו לקבוצה, ואיחל לו בהצלחה בהמשך דרכו.