וויליאמס אישרה: מאלדונאדו ינהג בעונה הבאה

קבוצת וויליאמס הודיעה הערב כי אלוף GP2, פאסטור מאלדונאדו, ינהג עבורה בעונה הבאה, לצד רובנס באריקלו.

שמו של מאלדונאדו נקשר עם וויליאמס כבר לפני מספר חודשים, ובמבחן המיוחד לנהגים צעירים שנערך עם תום העונה החולפת באבו-דאבי הוא נהג עבורה, כמו גם עבור היספאניה. הונצואליאני ידוע כנהג בעל גב כלכלי אישי חזק מאוד.

"אני חש כי נפלה בקרבי זכות גדולה להיבחר על ידי וויליאמס כאחד מנהגי המרוץ שלה", אמר מאלדונאדו על המינוי. "זוהי דרך נפלאה לסיים שנה מדהימה. בחנתי עבור הקבוצה באבו-דאבי, אבל אני לא יכול לחכות להתחיל לעבוד עם כולם. אני מתכוון להתכונן בצורה הטובה ביותר במהלך החורף לקראת העונה הבאה, ואני יודע שגם בקבוצה עובדים עכשיו כדי להבטיח שתהיה לנו עונה מוצלחת."

"העונה הבאה תהיה הפעם הראשונה מזה כשלושים שנה שנהג ונצואליאני יושב במכונית פורמולה אחת, ואני מקווה להשיג תוצאות יפות כדי להשיב לארצי, שתמכה בי לכל אורך הדרך והביאה אותי עד הלום, כגמולה."

פרנק וויליאמס, בעלי הקבוצה ומנהלה, הוסיף: "פאסטור צד את עיני עוד ב-2007, כאשר נהג במונאקו בצורה יוצאת מן הכלל. מאז הוא הקפיד להזכיר שוב ושוב עד כמה הוא כשרוני באמצעות נצחונות מפוארים, בפרט באליפות GP2 בעונה החולפת, במהלכה אף קבע שיא של שישה נצחונות רצופים."

"אנו מכירים את פאסטור מהזמן שבילינו יחד באבו-דאבי, אבל אנחנו כבר מצפים בכיליון עיניים לסייע לו בפיתוח הכשרון שלו במהלך החורף, כדי להבטיח שהעונה הבאה תהיה עבורו מוצלחת."