פירלי: היידפלד בחוץ, גרוסיאן בפנים

ניק היידפלד השלים אתמול את מקצה המבחן השלישי והאחרון שלו במדי פירלי בחרז, שבוע אחד בלבד לפני שיילבש את מדיה של סאובר בגרנד-פרי סינגפור. הגרמני השלים כמאה הקפות סביב המסלול הספרדי בכל אחד משני ימי המבחן וניסה סוגים שונים של תרכובות שתציע היצרנית האיטלקית בעונה הבאה, כאשר תחליף את ברידג'סטון.

במבחן הבא של פירלי, שייערך במונזה, יחזיק בהגה המכונית של טויוטה רומאן גרוסיאן, נהג רנו לשעבר, המתחרה באליפות GT1 ובפורמולה Auto GP (פורמולה 3000 האירופית לשעבר).

"אנו רוצים להודות לניק על תרומתו בעלת הערך לתוכנית פיתוח הצמיגים, ומאחלים לו כל טוב בהמשך דרכו", אמר פול המברי, מנהל חטיבת הספורט המוטורי של פירלי. "כדי להימנע מהעדפה אפשרית של קבוצה מסוימת, החלטנו לשחרר את ניק מהחוזה שלו ובחרנו ברומאן לנהוג עבורנו במונזה."

"הוא (גרוסיאן, ד.פ) צבר ניסיון רב בטווח זמן קצר, בכלל זה בפיתוח צמיגי GP3, ולכן אני בטוח שהוא יהיה מסוגל לתת לנו משוב שניתן יהיה להפיק ממנו תועלת. מקצה המבחן בחרז התנהל כמצופה והשלמנו את כל מה שתיכננו לעשות במהלך יומיים אלה. כעת עלינו להתרכז במבחן הבא במונזה, כאשר המשימה שלנו תהיה לגמור עם הבנייה, לפני שנתחיל לעבוד על תרכובות."