ברידג'סטון הכריזה על התרכובות שתביא ליתרת המרוצים

יצרנית הצמיגים ברידג'סטון פרסמה היום את תרכובות הצמיגים שתביא ליתרת המרוצים בעונה הנוכחית, לאחריה תפנה את מקומה לפירלי.

בארבעת המרוצים האחרונים של העונה יחזרו היפנים ליישם את מדיניותם הרגילה, ויביאו לכל אירוע שתי תרכובות שמפרידה ביניהן דרגת קושי אחת בלבד; זאת בניגוד לניסיון שנעשה בבחירת הצמיגים הקודמת, להביא תרכובות שמפרידות ביניהן שתי דרגות קושי, לשם יצירת עניין.

כך, בסוזוקה וביונגאם – ביתו של הגרנד-פרי הקוריאני הראשון ייעשה שימוש בתרכובת הרכה (Soft) והקשה (Hard). לברזיל ואבו-דאבי, לעומת זה, יגיעו התרכובת הבינונית (Medium) והרכה מאוד (Super-Soft).

"השאלה המעניינת ביותר בקשר להכרזה הנוכחית, הייתה, כמובן, איזה צמיגים נביא לקוריאה", הסביר הירואייד המאשימה, מנהל הפיתוח של חטיבת הספורט המוטורי של ברידג'סטון. "כרגיל במסלולים חדשים, אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם ההתאחדות ועם נציגי המסלול והקבוצות כדי להגיע להחלטה. בנוסף לכל אלה אנו מביאים בחשבון תמיד גם את נושא הבטיחות, ולפיכך הבחירה שלנו היא שמרנית."

"הצמיגים לגרנד-פרי הקוריאני כבר נשלחו, ואנו סקרנים מאוד לראות את המתקן בעוד שבעה שבועות. המסלול בסוזוקה מהווה אתגר מבחינת הצמיגים, ולכן בחרנו בקומבינציה של התרכובת הקשה והרכה, בעוד שסאו-פאולו ויאס-מרינה מתאימים לקומבינציה של התרכובת הבינונית והרכה מאוד."

"בשל טבעם של המסלולים שבהם ייערכו האירועים האחרונים, לא הייתה עוד הזדמנות לעשות שימוש בתרכובת הקשה לצד התרכובת הרכה מאוד, אף על פי שבחנו את האפשרות לאור הלקחים שנלמדו בהוקנהיים."