טימו גלוק נפצע בדירוג

השתתפותו של טימו גלוק, נהג טויוטה, בגרנד-פרי היפני הייתה בספק עוד לפני מקצה הדירוג. הגרמני הצעיר סבל משפעת שלוותה בחום גבוה ונאלץ להיעדר ממקצי האימון של יום שישי. טיפול אנטיביוטי ומנוחה סייעו לו לחזור אל מושב הנהג בזמן, למקצה האימון של בוקר יום שבת. גלוק סיים את המקצה במקום ה-15, בעוד שבן קבוצתו, יארנו טרולי, קבע את הזמן המהיר ביותר.

?

במהלך החלק השני של מקצה הדירוג איבד גלוק את השליטה על המכונית בפנייה מספר 18 המובילה אל ישורת הזינוק-סיום, ירד לחצץ ונעצר בקיר. גלוק התלונן על כאבים בגב וברגל ולאחר שנבדק נמצא כי פציעותיו מסתכמות בשריטה ארוכה אך שטחית למדי ברגלו. נציגי טויוטה טענו כי אין בטלמטריה עדות לכשל טכני במכונית.

?

החלטה סופית באשר להשתתפותו של גלוק במרוץ ביום ראשון תתקבל, ככל הנראה, שעות ספורות לפני הזינוק. אם יוחלט שלא לאפשר לו להתחרות, צפוי להחליפו קאמוי קוביאשי. קוביאשי נהג במקום גלוק במקצי האימון של יום שישי, אך בהתאם לתקנות אין בכך די כדי לאפשר לו להתחרות במרוץ (התקנות מחייבות השתתפות במקצה האימון האחרון). ככל שיהיה בך צורך, טויוטה צפויה להגיש בקשה לחרוג מהתקנות.

?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>