פטל בפול לאחר מקצה דירוג רווי תאונות

סבסטיאן פטל הבטיח לעצמו את עמדת הפול במקצה דירוג מטורף, היום ביפן, שכלל לא פחות מ-3 תאונות חמורות ואף הסתיים בפציעתו של טימו גלוק, נהג טויוטה. פטל שלט בכל שלושת שלבי המקצה והקדים בזה האחרון והחשוב מכולם את יארנו טרולי ולואיס המילטון.

?

צמד נהגי ברון והמועמדים הראשיים לתואר האליפות, ג'נסון באטון ורובינס באריקלו, סיימו את המקצה במקומות 7 ו-5, בהתאמה, כאשר ניק היידפלד מפריד ביניהם. עם זאת, השניים חשודים בכך שקבעו זמני הקפה תחת דגל צהוב בחלק השני של מקצה הדירוג וייתכן כי ייענשו.

?

אדריאן סוטיל החזיר את פורס-אינדיה לעניינים, לאחר ירידה משמעותית בביצועים במרוץ סינגפור, כשסיים רביעי מצוין. קימי רייקונן, נהג פרארי, סיים שמיני והקדים את הייקי קובליינן ממקלארן ואת סבסטיאן בואמי מטורו-רוסו שסיימו שניהם את המקצה בקירות הבטיחות של סוזוקה. לשני הנהגים היה זה איבוד שליטה שני על המכונית, לאחר שמהראשון הצליחו להתאושש.

?

פרננדו אלונסו סיים במקום ה-12 והקדים את ניקו רוזברג, נהג וויליאמס. אלונסו נאלץ לוותר על הקפה מהירה בשל דגל צהוב שהונף לאחר המפגש של בואמי עם הקיר, כך שלא הצליח להתברג אל החלק השלישי של מקצה הדירוג. למורת רוחו של אלונסו, נהגי ברון בחרו, כאמור, שלא לנהוג כמותו ולכן הצליחו לקבוע זמן תחרותי שהספיק ל-Q3.

?

מארק וובר, נהג רד-בול, לא השתתף במקצה הדירוג לאחר שמכוניתו ספגה נזק קשה במקצה האימון השלישי. ויטאנטוניו ליוצי צפוי לספוג עונש ירידה של 5 מקומות בדירוג בשל החלפת תיבת ההילוכים במכוניתו.

?

למעבר לדיון בפורום

?

?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>