עידן חדש בוויליאמס

קבוצת וויליאמס הודיעה היום על מינויו של אדם פאר ליושב ראש החברה, במקומו של פרנק וויליאמס. פאר יקבל לידיו את הטיפול השוטף בענייני החברה, אף על פי שוויליאמס ימשיך לשמש בתפקיד מנהל הקבוצה. אלכס ברנס, סמנכ"ל התפעול לשעבר, מונה למנכ"ל במקומו של פאר.

"אני רוצה להדגיש בתוקף שזו אינה הודעה על פרישה", הבהיר וויליאמס לעיתונאים בסילברסטון. "אני אוהב את הסדרה, מעורב מאוד בענייני הקבוצה, והולך לעבוד מדי יום. עוד לא חשבתי על המועד שבו אפרוש."

פאר הדגיש גם הוא את המשך מעורבותו של וויליאמס בקבוצה, למרות חילופי המשמרות: "אני מקבל לידי את האחריות על הניהול הכולל של החברה, ושל הקבוצה, אבל פרנק ימשיך בתפקיד המנהל, ולכן גם ימשיך להוות את השם, הפנים וההשראה."

"הוא ללא כל ספק האיש הנכון לקחת את החברה קדימה, כאשר אעזוב", אמר וויליאמס על פאר.

על כתפיו של פאר הוטלה משימה לא פשוטה: וויליאמס מציגה ביצועים בינוניים כבר מספר עונות ברציפות, ועליה להשיג נותן חסות ראשי חדש, במקומו של הבנק המלכותי של סקוטלנד (RBS), שהודיע על פרישה מהספורט בעונה הבאה.

בד בבד נודע היום גם כי הקבוצה החליטה להמשיך את הקשר עם קוזוורת' גם בעונה הבאה, למרות שמועות על מעבר אפשרי לשימוש במנועים של רנו. עם זאת, פאר ציין כי בטווח הארוך וויליאמס תהיה מעוניינת ליצור קשר אמיץ עם יצרנית רכב בתחום זה, כפי שעשתה בעבר עם הונדה, רנו, ב.מ.וו וטויוטה.