קוביצה החליט: ישאר ברנו עד תום עונת 2012 לפחות

רוברט קוביצה, נהג רנו, האריך את חוזהו בקבוצה עד תום עונת 2012. זאת לאחר ששמו נקשר עם מעבר אפשרי לקבוצת פרארי, לפני שזו האריכה את חוזהו של פליפה מאסה, ולאחר מכן גם עם מרצדס.

"זו הייתה החלטה ברורה עבורי להמשיך עם הקבוצה, בה אני מרגיש כמו בבית", הצהיר קוביצה. "חשובים לי מאוד אווירה טובה ואנשים טובים, שמושכים כולם באותו כיוון. זה מה שניסינו לבנות כאן מאז הגעתי."

"אני חושב שהשגנו הרבה יחד, ואני מאמין שעם עוד מאמץ וזמן וגישה נכונה, נוכל להתקדם עוד. זו המטרה שלנו, ונמשיך לעבוד קשה ולדחוף חזק בכל החזיתות, כדי להשיג אותה – לא רק במהלך יתרת העונה, אלא גם בעונה הבאה, אז צפויים שינויים רבים בתקנות. אני מחכה בקוצר רוח להתמודדות עם האתגר הזה."

אריק בולייה, מנהל קבוצת רנו, אמר כי החתמתו של הפולני היא קריטית לשאיפות של קבוצתו.

"אנו מאושרים שרוברט יישאר איתנו בשתי העונות הבאות, ואני רוצה להודות לו על האמון שלו בקבוצה. היו הרבה שמועות בקשר עם העתיד שלו בשבועות האחרונים, שהן תוצאה ישירה של הנהיגה המצוינת שלו העונה. אנו שמחים מאוד שהוא הסכים לחוזה רב-שנתי."

"המטרה שלנו היא להתמודד על האליפות בשתי העונות הבאות. לשם כך אנו זקוקים לנהג מסוגו של רוברט: מהיר, מחויב וחסין טעויות. הביצועים שלו בחצי הראשון של העונה הנוכחית היו ללא רבב, ואנו מקווים להשיג דברים גדולים יחד בעתיד."