לוטוס גייסה מהנדסים מפורס-אינדיה

קבוצת לוטוס הודיעה על גיוס שלושה מהנדסים מקבוצת פורס-אינדיה: מארק סמית', לואיס באטלר ומריאן הינסון. זה הראשון שימש בפורס-אינדיה כמנהל התכנון וישמש בלוטוס כמנהל טכני. שלושתם שיתפו פעולה בעבר עם מייק גאסקויין, המנהל הטכני הראשי של לוטוס היום.

"אני שבע רצון במיוחד לקבל את מריאן ולואיס בלוטוס, ואני מתרגש מאוד לעבוד שוב עם מארק סמית', איתו עבדתי בעבר בג'ורדן, רנו ופורס-אינדיה", הצהיר גאסקויין, שמשוכנע כי המינויים החדשים מהווים הצהרת כוונות מצידה של לוטוס על מטרותיה בעתיד: "השגנו שני נהגים מנוסים ואנשים שאלו 'כיצד הם יסכימו לנהוג בסוף הגריד? למה הם עושים את זה?' עכשיו אפשר אולי להתחיל להבין מדוע: משום שהם ידעו לפני כולם שאנשים כאלה עומדים להצטרף לקבוצה. על זה הם חתמו, על העובדה שהמכונית הבאה תתוכנן על ידי אנשים ברמה מקצועית כזו. לכן הם הצטרפו."

ובאשר לשלושת המגויסים החדשים הוסיף גאסקויין: "יש להם אמון בקבוצה, יש להם אמון במימון של הקבוצה, בי ובטוני. נורפולק הוא לא מקום שקל לשכנע אנשים לעבור אליו, והעובדה כי הם הסכימו לבוא לכאן עם משפחותיהם מראה כמה אמון יש להם בלוטוס."

טוני פרננדז, מנהל הקבוצה המלזית, הצטרף גם הוא לברכות: "לכבוד הוא לי, שהכשרונות הפנטסטיים האלה הסכימו למסור בידי לוטוס את הקריירה והאמון שלהם, ורואים את העתיד המזהיר שאנו עתידים לחלוק כאן יחד. עולם הפורמולה אחת הוא עולם קטן, והעובדה שהם בחרו בקבוצה שלנו מראה כמה השגנו בתקופה כל כך קצרה. שום דבר לא יעצור אותנו מהבאת האנשים הטובים ביותר שאנו יכולים להביא, ולאלה שיבואו נעניק את סביבת העבודה הטובה ביותר וניצור עבורם אווירה מושלמת על מנת שיוכלו לממש את הפוטנציאל הגלום בהם ולעזור לנו במסענו אל הפסגה."

הינסון ובאטלר כבר החלו לעבוד בקבוצה, בעוד שסמית' יצטרף ברגע שיסכם את פרטי עזיבתו עם פורס-אינדיה.