רובנס באריקלו קרוב לחתימה בוויליאמס

http://www.zeenews.com/Img/2009/9/13/barichello1.jpg רובנס באריקלו נמצא על סף חתימה על חוזה לעונת 2010 עם קבוצת וויליאמס, ועל פי דיווחים שונים אף הספיק לבקר במפעל הקבוצה בגרוב על מנת לדון בתוכניות לעונה הבאה. ככל הנראה, הוא יצטרף לניקו הולקנברג הצעיר ויחליף את ניקו רוזברג, שיעבור במקומו לקבוצת ברון. באופן זה, ובתנאי שההשערות נכונות, תוכל קבוצת וויליאמס לעשות שימוש בנסיונו הרב של הברזילאי הותיק בפיתוח המכונית והדרכת שותפו הצעיר.

?

עד לשליש העונה הנוכחית נראה היה כי הקריירה הארוכה של באריקלו הגיעה לקיצה. כבר במהלכה של העונה הקודמת הפך באריקלו לנהג הפורמולה 1 עם מספר הזינוקים הגדול ביותר מאז ומעולם, ולזכותו עומדים כעת לא פחות מ-281 כאלה. שני נצחונות וביצועים מרשימים למדי במרוצים האחרונים, בפרט ביחס לאלה של בן קבוצתו ומוביל טבלת האליפות, ג'נסון באטון, כמו גם הימצאותו בתמונת המאבק על כתר האליפות, הספיקו כדי להחיותה מחדש.

?

יצוין כי קבוצת ברון מנהלת בימים אלה משא ומתן עם ג'נסון באטון על תנאי החוזה לעונה הבאה, אולם ככל שידוע בשלב זה הצדדים אינם קרובים מאוד להסכמה. מכאן שייתכן כי הקבוצה תרצה לשמור על באריקלו. עם זאת, זה האחרון צפוי, כמובן, להעדיף מושב בטוח בוויליאמס.

?

בקבוצת וויליאמס ניהלו מגעים גם עם רוברט קוביצה, אך נראה כי הפולני ימצא מקום בקבוצת רנו. שינוי משמעותי נוסף הצפוי להתרחש בשוק הנהגים הוא המעבר המתוקשר של פרננדו אלונסו הספרדי לקבוצת פרארי, במקומו של קימי רייקונן שיחזור לקבוצתו הקודמת, מקלארן. בגאזטה דלו-ספורט דווח כי אלונסו כבר ביקר במפעלי החברה האיטלקית ועבר מדידות להתאמת מושב המכונית לגופו. העיתון מדווח גם כי אלונסו ביקש מהקבוצה לשכור את שירותיהם של מהנדסים ובעלי מקצוע שונים שאיתם הוא רוצה לעבוד, מרד-בול, מקלארן ורנו, ממש כשם שעשה מייקל שומאכר כשהצטרף לקבוצה ב-1996.

?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>