רנו גייסה שותף עסקי חדש

רנו הכריזה היום כי איש העסקים הסעודי, טארק עובייד, יצטרף כשותף לקבוצה. עובייד הוא שותף מנהל ומנכ"ל של חברת נפט וגז סעודית פרטית, והוא גם שותף משקיע במספר חברות, חלקן ביחד עם Genii Capital, החברה שרכשה את רוב הזכויות בהון של קבוצת רנו, לפני פתיחת העונה הנוכחית.

"זוהי זכות גדולה עבורי להכריז כי חברי הטוב ושותפי העסקי מזה זמן רב, טארק עובייד, יצטרף לקבוצת הפורמולה אחת של רנו", הצהיר ג'רארד לופז, יושב ראש הקבוצה. "טארק מביא איתו פרספקטיבה גלובלית ייחודית לעסק שלנו, ויעזור לנו בביסוס מודל הפעילות שלנו ובבנייתה של תוכנית פיתוח שאפתנית. נסיונו הרב של טארק בזיהוי וניצול של הזדמנויות השקעה אסטרטגיות הוא קריטי עבורנו למיצוב המותג, בפרט במזרח התיכון. החיבור עימו יסייע גם בחיזוק הקשר שבין הסקטורים העסקיים הפרטיים בצרפת ובסעודיה."

עובייד עצמו הגיב גם כן ואמר: "אני נרגש להצטרף לקבוצה מוכשרת בעלת רעיונות ופרויקטים גדולים. ג'רארד מוכר כמוביל פיננסי עולמי וממציא יצירתי. אני שמח מאוד להצטרף אליו. אני מקווה להיות קשור לקבוצה משך שנים רבות, ושותף מלא למאמץ להחזיר את הסמל הגאה של התעשייה הצרפתית לחוד החנית של פורמולה אחת."