רובנס מצמצם קצת פערים

התמונה מתחילה להתבהר אחרי המירוץ במונזה. נהגי רד בול כבר לא יזכו באליפות בעקבות פרישתו של מארק וובר והנקודה הבודדת שווטל השיג. המאבק מתנהל בין רובנס באריקלו לג'נסון בוטון. בוטון מוביל ב 14 נקודות על פני הברזילאי, אבל המומנטום נמצא בידו של רובנס שהשיג ניצחון שני העונה היום במונזה.

הנהגים התחקלו בין אלו שבחרו באסטרטגיה של עצירה אחת לאלה שבחרו בשתי עצירות. המילטון, קימי רייקונן וסוטיל ניסו לברוח לחבורה עם עצירה אחת, אבל לא ממש הצליחו ואחרי סבב העצירות הראשון היה ברור שזה הולך להיות מירוץ של בראון. לא היה הרבה הבדל בין שני הנהגים, אבל ידו של רובנס הייתה על העליונה, מה שהספיק לו לצמצם את הפער רק בשתי נקודות.

בראון סיימו 1-2 וכנראה הבטיחו את האליפות. קימי רייקונן ניצל את העובדה שהמילטון הסתבסב וסיים במקום ה 12 כדי לגנוב מקום על הפודיום. פיסיקלה החמיץ את הנקודות בקצת וסיים תשיעי.

סוטיל במדי הפורס אינדיה הצליח סוף סוף לסיים מירוץ בנקודות כשסיים רביעי. אלונסו, קובלניין, הידפילד וווטל סוגרים את הנקודות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>