הוכרזו תרכובות הצמיגים למרוצים הבאים

ספקית הצמיגים ברידג'סטון הכריזה על תרכובות הצמיגים שתביא למרוצים הבאים, שייערכו בקנדה, בריטניה וולנסיה.

הנוהג להביא שתי תרכובות צמיגים בלתי-עוקבות יעמוד על כנו, ולמונטריאול וולנסיה תביא החברה את התרכובת הרכה מאוד (Super-Soft) והבינונית (Medium). בסילברסטון, לעומת זה, ישמשו את הקבוצות התרכובת הרכה (Soft) והקשה (Hard).

"הגרנד-פרי הקנדי, כמו האירופי, נערכים במסלולי רחובות, אשר בהם חשובה אחיזה טובה, לאור טבעם החלקלק של המשטחים", הסביר הירואייד המאשימה, מנהל הפיתוח של ברידג'סטון. "כיוון שמסלולים אלה אינם משמשים באופן קבוע למרוצים, התרכובות שנביא עשויות אפילו לעשות רושם כי הן קשות מדי ביום שישי. ביום המרוץ, השיפור במצב המסלול והגומי שיניחו המכוניות, יביאו לידי ביטוי שילוב טוב בין אחיזה גבוהה של התרכובת הרכה מאוד והעמידות של התרכובת הבינונית."

"המסלול בסילברסטון היה מאז ומעולם אחד הקשה ביותר על הצמיגים בסבב, והתוואי החדש צפוי להופכו קשה אפילו יותר. הישורת החדשה תביא למהירות ממוצעת גבוהה יותר, וישנן גם בלימות קשות ותאוצות עזות לאורך הקפה. כמו תמיד, אנו נעמוד מקרוב על הטמפרטורות של הצמיגים ועל מידת שחיקתם. אנו צופים מידה מסויימת של 'גרגור' (graining), אפילו של התרכובת הקשה, אבל מאמינים שהתרכובת הקשה והרכה יסייעו ביצירת תחרות מותחת."