הגיע הזמן להודות

אחרי שבת זוגתם למסע המפוקפק אל הגריד ב-2010, קאמפוס, הכריזה אתמול על העסקה עם קאראבנטה שתסייע לה, ככל הנראה, להבטיח את מקומה במרוץ פתיחת העונה בבחריין, מודה קן אנדרסון, ממייסדי US F1, כי הקבוצה תתקשה לעמוד בהתחייבותה להגיע לשם גם היא.

בראיון ל-New York Times הודה אנדרסון כי הקבוצה מנהלת מגעים עם FIA על מנת שזה יאפשר לה להיעדר מארבעת המרוצים הראשונים של העונה, בבחריין, אוסטרליה, מלזיה וסין.

אנדרסון הצהיר כי התחושה שקיבל מהתנהלותו של FIA במגעים כאמור היא של תמיכה, יותר מרצון להדחה. עם זאת, הוא לא דחה את האפשרות שהקבוצה תאלץ לספוג עונשי קנס.

אנדרסון הודה עוד כי עתידה של הקבוצה תלוי בכספי חסות שעד כה לא הצליחה להשיג.

צ'אד הרלי, ממייסדי אתר האינטרנט YouTube, כנראה ממשיך לשמש בשלב זה כספונסר. ואולם, נראה כי העת לקבלת החלטה מצידו קרב, כשהשקעתו בסך עשרות מיליוני דולרים עומדת לרדת לטימיון. הקבוצה אינה בעלת נכסים משמעותיים, ואפילו הכספים שאמור להביא עימו חוזה מריה לופז, הנהג הארגנטיני, תלויים ביכולתה של הקבוצה לעמוד בתנאי ההשתתפות. הנכס העיקרי שבידי הקבוצה הוא, אם כן, אישור ההשתתפות בסדרה, והרי ישנה קבוצה אחרת שמעוניינת מאוד לשים ידה על אישור כזה, היא סטפאן ג'י.פי. לכן, לא מן הנמנע שהרלי ינסה להגיע לכדי הסכם עם סטפאנוביץ', כזה שיגשים את חלומו של האחרון.