מייקל שומאכר מאמין בכוחה של מרצדס ויחזור לנהוג מחר

אלוף העולם שבע פעמים, מייקל שומאכר, הביע אמון גדול ביכולתה של מרצדס להתמודד על תואר האליפות בעונה הבאה. הגרמני בן ה-41 בילה יומיים שלמים במפעלי הקבוצה בברקלי, והתרשם מאוד ממה שראה ושמע.

"…ניצלתי את הזמן כדי להכיר את המהנדסים ואת מבנה הקבוצה קצת יותר טוב", כתב שומאכר באתרו הרשמי, "ואני מופתע מאוד, באופן חיובי, לגבי המוטיבציה של כולם. אמנם זו קבוצה שזכתה באליפות העולם, אבל היא אינה נחה על זרי הדפנה, אלא נדמה כי היא רעבה לעוד!".

שומאכר ביקר גם במפעלי המנועים של מרצדס שבבריקסוורת' ואמר כי נהנה לעבוד עם דוברי גרמנית, לאחר שבילה את רוב שנות הקריירה שלו בקרבם של דוברי אנגלית ואיטלקית: "אהבתי גם לשמוע אנשים מדברים גרמנית. זה נחמד, לשם שינוי, אני לא כל כך רגיל לעבוד ככה, ואני מוצא שזה נוח".

ms_at_merc
בביקור הקודם, עם ג'ון אואן, מהנדס אירודינמיקה

מחר (יום שלישי) יחזור שומאכר אל כסא הנהג בחרז, במכונית GP2 של קבוצת Super-Nova. המבחן יימשך יומיים ובאמצעותו ינסה שומאכר לעזור בפיתוח המכונית.

מנהל סדרת GP2, ברונו מישל אמר על המבחן כי "זהו כבוד גדול וזכות עבורנו להסתייע במייקל שומאכר כדי לפתח את המכונית. מטרת GP2 היא להכין נהגים לפורמולה 1. המבחן צפוי להיות חשוב מאוד לעתיד הנהגים שלנו ויהווה גושפנקא לסטנדרטים הגבוהים והתחרותיות שלנו. עצתו של מייקל והערותיו יהיו יקרים מאוד. הידע שלו וכישורי הנהיגה יוצאי הדופן שלו יעזרו לנו מאוד בפיתוח מכונית טובה לקראת העונה הבאה".