אדי אירוויין על שומאכר, רוזברג, המילטון ובאטון

אדי אירוויין, בן זוגו של מייקל שומאכר בקבוצת פרארי בשנים 1996-1999, חוזה כי המולטי-אלוף הגרמני ירוויח את מעמד הנהג הראשון במרצדס בזכות עצמו, פשוט משום שיהיה מהיר יותר מבן ארצו, ניקו רוזברג.

בראיון ל-ESPN אמר אירוויין: "המהיר מבין השניים יהיה הנהג הראשון של הקבוצה, כך זה היה תמיד עם מייקל", והוסיף: "כשאני הייתי בפרארי עם מייקל עשיתי את רוב מבחני הצמיגים והשלדה, אבל מייקל היה פשוט נכנס למכונית ומיד מצליח לנהוג מהר. הוא היה מהיר ממני ולכן היה הנהג הראשון של הקבוצה. כשהייתי קרוב לזכות בתואר ב-1999, מייקל חזר לאחר שהתאושש משבר ברגל והוכיח שהוא הטוב ביותר לא רק כנהג ראשון, אלא גם כנהג שני, אחרי שנתן לי לעבור אותו במלזיה כדי שאנצח את המרוץ".

אירוויין דיבר בראיון גם על המאבק הצפוי בקבוצת מקלארן, בין לואיס המילטון וג'נסון באטון, ולא חסך במילים, כהרגלו: "ג'נסון נכנס לגוב האריות. זה היה טיפשי מצדו לעבור. הוא חושב שהוא יוכל להיות מסוגל לאכול את הסטייק שלו, אני חושב שהוא הולך להירצח! זו ההחלטה הגרועה ביותר שהוא יכול היה לקבל. הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה (שבגללה הוא עבר למקלארן, ד.פ), היא שהוא לא רצה להישאר בברון ולהתמודד עם רוזברג, שנחשב פחות מהמילטון, אבל יכול להיות מהיר לפחות כמוהו. הוא בטח חשב שעדיף לו להיות מנוצח על ידי המילטון ולא על ידי רוזברג".

אדי אירוויין פרש מפורמולה 1 בתום עונת 2002, לאחר 3 שנים ביגואר. מאז פרישתו הוא ממשיך לנהל את עסקיו, שהפכוהו למיליונר עוד בטרם הגיע לסדרה, והוא אף השתתף בסרטים וסדרות טלויזיה.