לוטוס מציגה: נהגים ולוגו חדש

במסיבת עיתונאים שנערכה בקואלה לומפור הציג היום ראש ממשלת מלזיה עבור לוטוס את נהגיה החדשים: יארנו טרולי, הייקי קובליינן ופאירוס פאוזי, כמו גם לוגו חדש.

הלוגו החדש של הקבוצה אמנם שומר על הצבעים המקוריים, צהוב וירוק, אבל שונה בתכלית מזה הקודם, במטרה להעניק לקבוצה זהות חדשה: "חסידי פורמולה 1 יזהו מיד את הירוק והצהוב הקלאסיים של לוטוס", אמר טוני פרננדז, מנהל הקבוצה, "אבל הענקנו להן נופח מודרני, הוא מהות הקבוצה שלנו. אנחנו לא מתיימרים להיות לוטוס של העבר, אבל אנחנו גאים לשאת את השם אל תוך עשור חדש של מרוצים".

שינוי הלוגו בוודאי ייתפס בעיני רבים כמיותר, אבל בהתחשב בפרסומים שנפוצו לפני זמן על כך שלוטוס השתמשה במודל מוקטן של מכונית F1 שנוצר במקור עבור פורס-אינדיה, אולי באמת כדאי שהקבוצה תבדל עצמה מלוטוס של צ'אפמן.

יארנו טרולי והייקי קובליינן הם הנהגים שנבחרו להוביל את הקבוצה. פאירוס פאוזי המלזי ישמש נהג שלישי. בהקשר זה ראוי לציין כי אלכס יונג, נהג פורמולה 1 מלזי לשעבר, נבחר לפני זמן להוביל תכנית פיתוח של נהגים צעירים עבור לוטוס.

הבחירה בנהג פיני ואיטלקי סמלית, לאור העובדה שבמרוץ האחרון של לוטוס הקודמת נהגו עבורה שני נהגים בעלי לאומיות זהה: אלכס זנארדי ומיקה סאלו.