מבחן החורף הראשון יצא היום לדרך בחרז

המבחן יארך 3 ימים ויסתיים ביום חמישי. ינהגו בו נהגים צעירים, כאלה שניסיונם אינו כולל השתתפות ביותר מ-2 מרוצי גרנד-פרי.

עבור מרצדס ינהגו מייק קונווי ומרקוס אריקסון השוודי. רד-בול תעשה שימוש בשירותיו של דניאל ריקיארדיו האוסטרלי, אלוף פורמולה 3 הבריטית. מקלארן זימנה את גארי פאפט ואת אוילבר טורווי, נהג GP2 האסיאתית, שהופתע מאוד מהזימון.

עבור פרארי ינהגו לא פחות מ-4 נהגים. שלושת הראשונים באליפות פורמולה 3 האיטלקית: דניאל זאמפיירי, מרקו זיפולי ומרקוס סנשז-לופז, כמו גם את ג'ולס ביאנקי, אלוף פורמולה 3 האירופית וכעת נהג GP2 בקבוצת ART.

ב.מ.וו תקיים את הבטחתה לאסטבן גוטיירז המקסיקני ואלכסנדר רוסי האמריקני, למרות פרישתה. בפורס-אינדיה ינהגו ג'יי.אר הילדברנד ופול די-רסטה, נהג DTM ומי שהוזכר כמועמד אפשרי להצטרף לניקו רוזברג בקבוצת מרצדס – היא הקשר לפורס-אינדיה.

עבור רנו ינהגו לוקס די-גראסי הברזילאי, נהג GP2 שסיים את העונה שעברה שלישי, למרות שנעדר מ-6 מרוצים; ברטרנד באגט והו-פין טוג הסיני. זה האחרון בחן בעבר עבור וויליאמס ונהג במכונית F1 של ב.מ.וו במופע ראווה.

בטורו-רוסו יבחנו את ברנדון הארטלי שהתחרה בעונה החולפת בפורמולה 3 האירופית ובסדרה העולמית של רנו, ללא הצלחה יתרה; ואת מירקו בורטולוטי האיטלקי, שבחן בתום העונה שעברה את הפרארי.

וויליאמס יבחנו את אנדי סוסק, אלוף פורמולה 2 המכהן, ואת ניקו הולקנברג, נהגם הרשמי בעונה הבאה.

ניתן לעקוב אחר המבחן כאן.